Cindy

Kanáry – chci jet na Kanáry na konci října. Je to vhodné období pro pobyt tam?

Vždy měly německé cestovky levnější zájezdy než české. Na Kanáry jsou v Německu ceny o hodně dražší. Nevíte, proč?
Děkuji za odpovědi:-)

Odpovědi
suaeda

Slyšel jsem, že na Kanáry jezdí v listopadu a v prosinci dost našich turistů na podzim. Je tam daleko příjemněji než u nás. Na pobyt většinou doporučují jižní ostrovy, kam jsou zájezdy sice dražší, ale je tam tepleji a dá se tam koupat. Říká se, že se tam prodlouží léto.

Kamix

O kanárech jsem si něco málo četl na https://jaces­tovatel.cz/me­dia/kam-na-kanarske-ostrovy-a-jak-se-tam-leti a musím říct, že mě tato destinace dost zaujala. Letenky jsou v určitých obdobích dost levné, takže přemýšlím, že se tam taky jedou vydám.