ZEMI

Kam zavést tampon?

Ahoj je mi 14 a nedavno jsem to poprvé dostala, příští vikend mam jet s kamosema k vode a nevim jak a kam si mam zavest tampon. Prosim poradte mi mami se nechci ptat protoze se citim trapne, dekuji.
Doplňuji:
ještě jsem se chtela zeptat na prumernou dobu obmenovani tamponu a nebo jak poznam ze uz je „plny“

Nejlepší odpověď
panenka

Zde v odkaze ti zasílám přesný postup jak si tampon zavádět.
Doplňuji:
Poznáš to tak že je celý od krve to ho pak musíš ihned vyměnit za druhý.
Tampon by neměl být v pochvě ponechán déle než 4 hodiny.

Zdroj: http://www.ob­tampony.cz/te­en?how_to_use_tam­pon=true

Další odpovědi
Cullinda

Kup si tampony s aplikátorem – myslím že je dělá o.b., pro začátek jsou ideální.
A návod z obrázkem bude uvnitř.

BIGFOOT

přeji nám mužům tady na servru po této otázce dobrou CHUŤ

elektrikář

Bože děvče omlouvá tě že jsi nezkušená,Ale copak v tvém okolí není jedna starší ženská která by ti poradila. Tampon se zavádí do pochvy nikde jinde by ti nebyl vůbec platnej.Na každé krabčce je návod.

Jarík

Děvenko, ve 14. letech není používání tamponů vhodné. Nikam si nic nezaváděj, hrozí poranění. Mladé dívky používají menstruační vložky přikládané zvenku na vaginu. Obáváš-li se zašpinění oblečení, pak jsou dobré slipové vložky. Na tampony máš opravdu dost času.