jirka F

Kam ve svém městě nebo vesnici se chodíte občerstvit?

Já chodím například do místní hospody chovají se tam hezky. Ale dávám si zásadně nealkoholické pivo. Jinak se tam i najím prodávají tam i pizzu. Protože mám dost nemocí které ale tady nebudu popisovat.

Nejlepší odpověď
Drap

Hlavně domů. Restaurační zařízení využívám převážně mimo bydliště.

Další odpovědi
elkon

Pokud někam vyrazíme, tak do kvalitní restaurace. Žádnou hospodu.

paul1

Nedaleko od nás je hospoda, občas tam zajdu. Teď ale mám delší pauzu kvůli covidu.

Rokio

Do jídelny na nádraží.

Rocker

Do lednice v kuchyní.Mám to blízko a vždy tam něco najdu 😃

da ny

Většinou se nejlépe občerstvím doma. Nemám touhu někde vysedávat. Alkohol nepiji. Nealko piva, doma tak 5ks za celý rok. Jsem spíše na jídlo. Malé porce 6 – 10× denně.
Někdy zajdu na kávu do Tříkrálové kavárničky. Je maličká, pár stolků je venku v malé zahrádce, v centru. Domů 3 minutky.
Velmi výjimečně se stavím v bufetu, v Thajské restauraci, u Vietnamců – jídlo s sebou (domů či do práce). Z časových důvodů se výjimečně stavím na polévku v Oáze, nebo něco malého, s sebou do krabičky. Vaří zdravě, neobvyklé pokrmy (nic levného, tak jen „malou“ porci). Dohromady cca 2 – 4× v měsíci.