zjentek

Kam uložíte nově pořízenou fotografii jako první?

Po osobním průzkumu jsem zjistil, že v kontextu existují dva typy osobností. Ty, který si vytváří vlastní obrázky a později jimi krmí svou duši a ty, který vytváří vlastní obrázky a hned jimi krmí ostatní. Jen názor.

Odpovědi
Filip84

Já nefotím 🤷‍♂️

elkon

Ještě jinam

Jednotlivé fotky podle účelu, z foťáku kopíruji do PC, případně pak na svůj NAS do určené složky a zálohu ještě na externí disk také do určené složky. Protože fotím na nejvyšší rozlišení, mohu s fotkami pak dělat cokoli. Případně soubor fotek a videí, např. z dovolené použiju na vytvoření videa s přechodovými efekty, různými smysluplnými triky (posouvání, zvětšování, výřezy a pod) a doprovodnou hudbou a titulky mezi fotkami, nebo přímo do obrázků (podle potřeby). Pak to celé uložím. Vše je pak snadno dostupné k prohlížení v televizi. Je to lepší, než malé obrázky.