Kazatel

Kam se toto léto chystáte na dovolenou a doporučili byste stejnou lokalitu i druhému?

Nejlepší odpověď
rrihamirek1

Ja poletim s rodinou do Tunisu – Monastir. Staraji se tam o klienty dobre, odvazuji se charakterizovat jako “litaji peceni holubi do huby, v rekach tece rum” kdy pri all inclusive mas vsechno vyresene a nekoukaji na tebe skrz prsty, kdyz si jdes pridat – toto se mi stalo v Chorvatsku a Recku.

A ano, doporucuji Tunis.

Další odpovědi
Drap

Na stejná místa jako v loňském roce. Druhému bych to nedoporučil, možná jen některmu.

Rocker

Na týden letíme do Řecka na Kos.
Zbytek dovolené budeme travit na chalupě nedaleko Teplicko-Adršpašských skal.

rrihamirek1

Jeste jedno doplneni, nikde, kde jsem mel moznost byt, nebylo lepsi more, nez v Tunisu.