Drap

Kam se poděla vila Anas ?

Přišlo mi to zábavné a vtipné. Že by jsme si zde začínali závidět i nemovitosti ?

Nejlepší odpověď
Alesh

To ti řeknu zcela přesně:

Vaše otázka: Ty jo, annas, máš to na tý chatrči blbě napsaný! 🙂

http://www.zi­ve.cz/ShowArti­cleImageFull.as­px?file=284873587

Ale jinak musím říct, že je to celkem sympatická slečna. 🙂

byla smazána administrátorem z důvodu: Ostatní.
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz
Doplňuji:
Mně je to v podstatě u zadnice, jsem rád, že jsem pobavil i toho mazala 😉

Další odpovědi
anonym

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcQB5eoCZ5uX­mwMVWCpfRtsIj­cilfdnzVjhK4qNx­5upfTK4MsHL7xQ

briketka10

já si ji hned přeposlala na mejlík
to víš tady se nic dlouho neohřeje
a to jsem se tam chtěla opalovat :O)
Doplňuji:
Aleshi, taky jsem dostala jednu
takovou depeši je to příjemné viď :)

Damiana

Zjevně exekuce…:-(

Sůwa

Velká škoda, my jsme se tam s kocourem na ten letní sraz chystali, kocour už si balil plavky do batůžku 🙂

annas

Ad Sůwa. Je to tak. Pobyt uprostřed zeleně může prospět nejen nám, ale i kocourkovi. Jenže člověk míní, „spravedlivý“ žhář mění…

Ale buďme optimisty … Úsměv a dobrá nálada jsou známkou našeho vítězství … 🙂

briketka10

my máme tydle :O)
a co brejle a slamáček ??
http://im9.cz/iR/im­portprodukt-orig/1f3/1f32­43ae9cf488ef57c­25a99feb9460c--mmf220x220.jpg

Andělé

:)))

anonym

:)))

briketka10

no a kam asi zmizla moje otázka co ??
ale mám hřejivou odpověď od Damiany

Pěkné, relaxuji se zeleným čajem po druhém plese, venku je nádherně, samý sníh…
Bodů jsem si ani nevšimla, protože na ně vůbec nekoukám. Změnu zjistím tehdy, když se chci vrátit k nějaké otázce a ona je v trapu…:-(
Kašli na body, Briketko, užívej si krásnou neděli:-)

Od: Damiana
no a od Adminů ani nemyslet komu zas vadila to je
v pér..O))

Damiana

Briketka: Ta tvoje už je taky pryč? Ale koukám, že sis ji alespoň stačila přečíst, ještě, že tak:-)

briketka10

Dami,
nejen přečíst, zkopírovat a i uložit
víš a bylo mi to houbelec platný ..

Damiana

To mazání je fakt už trapárna…:-(

anonym

briketko, to byla ta, kde jsem psala o ocko a Dr., ze dobodovavaji pusinku 50 od zadu ? ze oni dva a jenom ji ( nikoho jineho ).. ? :)
ze se asi hodne v noci nudi .. ? ze asi chteji, aby bodoval i nekdo je .., ze si nasli dalsi " obet ".. :)
mozna proto zmizela.. komu asi vadila ? :))ta co nejvic krici o kodexu a jak ji nejde mazani.. ?! :) -iv-

briketka10

jo jo to byla onáá s těmá 64 bodamá ..

annas

Ad iv a briketka.

Včera dělal někdo generální úklid . Mně „lehla popelem“ otázka, kterou jsem vložila před 179 dny…

Jenže zklamání z toho, že admini otázku vrátili zpět, „žháří“ jistě zkrátilo život. 🙂

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cemu-jste-se-v-zivote-ubranili-jak-jste-ziskali-vnitrni-silu-ktera-vam-umoznila-situaci-prekonat#discussion

briketka10

Annas,
vím přesně komu mohla vadit :)

Andělé

Jo jo,to není tak těžké uhodnout:)

johana 56

Já likvidovala bacily horkým čajíčkem a ejhle,někde vzadu šmejdil partyzán.

aramah

Taková škoda vila lehla popelem 🙂

Drap

Před chvílí jsem tady zahlédl ředitele. Že by škrtl on ?

Andělé

Aby jednou říďa sám neshořel v pekle! :))

johana 56

„Bodaj zhorelo jeho zlé čerevo!“

Andělé

:O))

briketka10

:O))

briketka10

nakopla bych mazala do prdele
a ještě bych mu ji natrhla !!

Andělé

já se ráda přidám briketko..:O))

Drap

Kdybych ho tak chytil. Hádejte co bych tomu žháři utrhl

annas

Ad Barbakane, ano shořela na padrť. 🙂

johana 56

Je to škoda,ale nebuďte smutná.Všichni,co se hlásili na sraz,jistě rádi pomohou postavit novou.Nenechají si přece ujít kocouří promenádu v plakách.

annas

Ad johana, je to tak. Ta nová vila bude určitě mnohem lepší. S chutí do toho, půl je hotovo. 🙂

johana 56

Vyhrnem si rukávy,pak si lehnem do trávy…

briketka10

pro mě jsou to dramata dne toto
víte kde byl můj kocourek dnes, v okapu na střeše a skoro z něj vypadl já volám a slyším mňoukání z divnýho místa a on si tam leží to by promenáda možná ani nebyla, ve mě úplně hrklo, jak se mu
to smeklo tři metry, jsou tři metry a on je to
nemehlo tlustý, pak skočil na verandu a zachránil se huráá :)
ale, kdybyste ho viděli, jak couval a u toho mňoukal, okap mu byl malej a celej se kejval ..

annas

Ad briketka. Tato příhoda je určitě dramatičtější. Hlavně že dobře dopadla. 🙂