zjentek

Kam se poděl Vin Diesel v novém pokračování série Rychle a zběsile?

Kam se poděl V. Diesel, že se ani neukázal v posledním snímku série RaZ? V trajleru jsem jej neviděl to mně přišlo divné. Přitom tato gorila se hřmotným hlasem zde v předchozích hrála jednu z hlavních postav, neřku-li tu jedinou zásadní (po smrti P. Walkera).

Odpovědi
iceT

Protože série vydělává penízky a Statham s Rockem jsou oblíbení, tak poslední film RaZ byl s nimi a Diesela se dočkáš v dalším filmu příští rok.