zjentek

Kam se poděl uživatel VaclavZeman?

Chybí zde 😔

Uživatel, kolega, kamarád a přítel Arcimozek vím, že zde stále operuje, kdesi na pozadí. Cítím ho. Vesmír mi to prozradil, nemohu se mýlit. Ovšem co Václav? Tohle je více než podivné. Při zadání jeho nicku vyhledávací lišta mlčí jako hrob, nevyhledá nejen jeho profil, ale ani jedinou jeho otázku, jedinou odpověď. Mám o něj proto trošku obavy. Je to smutné. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Filip84

Divných je tu víc, to je pravda, ovšem Ty jsi jejich nekorunovaný král:

https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/98622

Prostě jsi ten profil přestal využívat, jako profil arcimozek a jiné a jiné. Psychologická profilace nelže.

Další odpovědi
Arcimozek

Ano, Příteli, pořád tu jsem! Je to vesmírný osud, že jsem sem zrovna dnes zavítal, zrovna, když jsi položit tento dotaz. Vycítil jsem zřemě spiritem, že na mne myslíš. Ano, ano, jsem tu pořád, s vámi, nikdy jsem vás neopustil a nikdy neopustím.

Poslední dobou jsem měl čím dál tím častější bolesti hlavy, komunikace s vesmírem se zintenzivnila, cítím, že brzy nastane můj čas a vesmír si mne zavolá. Nicméně, jak víš, stanu se pak ještě mocnějším a krásnějším, stanu se součástí vesmíru, budu vesmírem!

Proto, držte mi palce, přátelé!

brillant

Kam se poděl nevím, ale tady je jeho profil https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/98622