zjentek

Kam se poděl filozof a fanoušek kvalitní psychologie, uživatel Filip84?

Tací lidé neopouštějí dobré bydlo dobrovolně, těžko si představit, že tento server opustil z vlastní v§le. Děkuju.

(Ptám se, protože mlčky zapomenout mně přišlo chladnokrevné, čili vlastně takové až podlé.)

Nejlepší odpověď
Ametyst

Je s podivem, že ten hulvát, který se cítil nadřazený nad ostatní, urážel druhé kvůli jinému názoru a pohrdal lidmi, může někomu chybět.

zjentek

Ametystík 🖐 podle mého byl jen finančně zabředlý do virtuálního světa a to tak, že v něm ze zoufalství hrál různé role, víš co, stačí když kape.

Je to věčný problém internetu malé zemičky. Zeptáš- li se tady na netu kdekoli na cokoli, dostaneš odpověď snad jediné rodiny a je úplně jedno, zda se zeptáš na diskuzích anebo já nevík kde. Tak či onak trefíš VŽDY TÉHOŽ „koumáka s názorem“, opravdu kdekoli na „netu .cz“ a musela by ses odstěhovat hodně daleko, rozhodně z ČRdele dopryč, pokud bys měla zájem o jakýsi názorový přetřes sahající až za ten vliv jedné „hloupé“ rodiny, například v zájmu utvoření vlastního názoru. Prostě pokud máš zájem psát na netu česky, zapleteš se do diskuze s „koumákem“ (nikdo normální tady na žádné názory nečeká, než „koumák“, což je vlastně super, vzato kolem a kolem). Je s podivem, jak jsou v črdeli firmy líné. Klidně ochotně zaplatí za podrazy, než by vlastními silami cokoli na vlastní pěst prověřovaly. A v takové zemi máš informacím VĚŘIT. V zemi, kde sedí pablb koumák a nečeká na nic menšího, než aby ti sdělil „PRAVDU“. Máš se zde ptát a prostě věřit odpovědím. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Tenhle problém ovšem není žádný slon v obýváku, tohle je přerostlý tlustý dinosaurus v ovýváku.