SaimonX

Kam se obrátit v případě hluku z plašiče ptáků, který nedovoluje nájemníkům v noci spát?

Dobrý den,

na fasádu vedlejší budovy (cca 2,5m od našeho okna od ložnice) umístil majitel plašič holubů. Ten vydává nesnesitelný repetetivní cvakavý zvuk a to 24/7. Nejhorší je to v noci, kdy s očima dokořán nedokážu usnout a slyším ho i přes zavřené okno (přirovnal bych ke kukacím hodinám).

Je možnost se vůbec nějak bránit? Kdyby to alespoň na noc vypínali. Majitel o odstranění nechce ani slyšet, holuby mu kálejí na budovu.

Odpovědi
Klaproth

Postup je zde – https://frankbol­d.org/poradna/ka­tegorie/hluk/ra­da/kompletni-manual-obcana-obtezovaneho-hlukem