Samuel CZsk

Kam se dá dát amatérský film?Aby to mohlo vidět publikum.

Zabývám se tvořením Amatérských filmů ale nevím kam je dávat.Youtube je takový že se to nikomu nezobrazí a Tiktok taky nechci.Zároveň vím že se ani nebudu snažit to cpát nikam jako netflix atd. Osobně si myslím že mi tvorba filmů jde ale není to jen nic tak převratného,je to dobré jen v amatérské rovině.Dělám to pro zábavu ale zároveň bych chtěl aby to aspoň třeba 100 lidí vidělo.Existuje nějaká platforma tohohleho typu?Děkuji za každou radu či typ

Odpovědi
elkon

Na YouTube je dost kravin, tak se tam ty tvoje taky vejdou. Když budeš postupovat správně, není v tom problém. Také jsem si to zkusil a funguje to. Ideální je formát mp4.

OK MATKA

Synovo přítel točí amatérské porno kde si olizují nohy a močí.

Marty Koller

V budoucnu jako amatérský scenárista chci natočit film o mém životě. Poradíš mi, prosím. Když tomu rozumíš?