dust8

Kam se chystáte letos na dovolenou?

Co od toho očekáváte? :)

Nejlepší odpověď
Malvína

Ráda bych i letos Mariánky, ale situace tam prozatím není dobrá. Uvidím postupně. Očekávám od toho to co vždy – naprosté vypnutí, luxusní strava, rozmalování, masáže, bazén, kochání se nádhernou architekturou. Nikdy a nikde jsem se nedokázala tak moc uvolnit a vše vypustit, jako v tomto krásném městě. Doporucuji!

Další odpovědi
Vojta24

Si piš že ano, přece dovču nenechám propadnout. Jen to nebude do zahraničí ani do žádné zalidněné metropole, spíš budeme v užším výběru přátel znovu objevovat s batohy a stany krásy české přírody. A doufat, že četní komáři nebudou přenášet koronapi*us.

Kepler

Já letos nikam, raději jsem investoval do elektrokola. Mimo to se mi nějaké to hromadné cachtání kvůli kovídku ještě nezdá dost bezpečné.

Hufnágl

Tak vloni jsem nebyl v USA a letos nepojedu do Thajska. Dovolenou trávím posledních pět let na své chatce a jsem velice spokojen.

Drap

Stejně jako v loňském roce a stejné i očekávám.