hanny 2

Kam plánujete letošní dovolenou?

Doplňuji:
To byste si oskare "kápli do noty"s mým manželem.Také tam rád jezdí a pokaždé doufá,že vyjde počasí.Jednou mu to totálně nevyšlo,celý týden pršelo,říkal že to byla nejhorší dovolená v jeho životě.

Nejlepší odpověď
oskar

Letos bych si chtěl projet Šumavu na kole.Doufám,že vyjde počasí.

Další odpovědi
anonym

Pokud mi to čas a finance dovolí,tak bych rád jel do Polska.Konkrétně Krakov a jeho okolí!

poa.li

Na Slovensko. Dva týdny budu chodit po horách a lesích. Doufám..

Neonka

Já pojedu buď s oskarem nebo s poa.li – cíl obou cest mě moc láká. 🙂

hanulka11

V červnu tu budu mít absenci… budu poznávat Santorini-bájnou Atlantidu-protože Řecko je už několik let moje srdeční záležitost a ještě musím některé jejich ostrovy co jsem nepoznala projet.Jak já se těším … ani neuvěříte.

venkovan

Letos, tak jako mnoho let si „dovolenou“ zřejmě užiji na loukách, voňavých, rpzkvetlých i dokvétajících a když budu mít štěstí, tak přijdou i šikovné brigádníce (kluci nechodí – těm taková dovolená není dost in)a bude i trochu srandy – lecos se člověk dozví jak kde se studuje, co provádějí profesorům, jak jsou kluci nespolehliví a nevšímaví apod.
Jinak pravou dovolenou s ohledem na letošní zimu mám vybranou na několik let dopředu.

Salvaje

Já bych se ráda podívala buď v létě do Norska nebo na podzim na Madeiru… :)

kkoudy

letos asi Festival Fantazie Chotěboř

jahudka_vlm

do Ikey 🙂

Vikičistič

červen pár dní Mariánky,srpen Maďarsko Harkány a září Španělsko Tossa de Mar. Už se moc těšíme.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.