Avatar uživatele
hanny 2

Kam plánujete letošní dovolenou?

Doplňuji:
To byste si oskare "kápli do noty"s mým manželem.Také tam rád jezdí a pokaždé doufá,že vyjde počasí.Jednou mu to totálně nevyšlo,celý týden pršelo,říkal že to byla nejhorší dovolená v jeho životě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, poa.li, hanulka11 před 4806 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
oskar

Letos bych si chtěl projet Šumavu na kole.Doufám,že vyjde počasí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud mi to čas a finance dovolí,tak bych rád jel do Polska.Konkrétně Krakov a jeho okolí!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Na Slovensko. Dva týdny budu chodit po horách a lesích. Doufám..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neonka

Já pojedu buď s oskarem nebo s poa.li – cíl obou cest mě moc láká. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

V červnu tu budu mít absenci… budu poznávat Santorini-bájnou Atlantidu-protože Řecko je už několik let moje srdeční záležitost a ještě musím některé jejich ostrovy co jsem nepoznala projet.Jak já se těším … ani neuvěříte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Letos, tak jako mnoho let si „dovolenou“ zřejmě užiji na loukách, voňavých, rpzkvetlých i dokvétajících a když budu mít štěstí, tak přijdou i šikovné brigádníce (kluci nechodí – těm taková dovolená není dost in)a bude i trochu srandy – lecos se člověk dozví jak kde se studuje, co provádějí profesorům, jak jsou kluci nespolehliví a nevšímaví apod.
Jinak pravou dovolenou s ohledem na letošní zimu mám vybranou na několik let dopředu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Já bych se ráda podívala buď v létě do Norska nebo na podzim na Madeiru… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kkoudy

letos asi Festival Fantazie Chotěboř

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jahudka_vlm

do Ikey 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vikičistič

červen pár dní Mariánky,srpen Maďarsko Harkány a září Španělsko Tossa de Mar. Už se moc těšíme.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1860 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek