bauerlukin

Kam mohu poslat peníze lidem, kteří jsou kvůli covidu ve fin. tísni, nemají na zaplacení toho, bez čeho se neobejdou?

Díky předem…

Odpovědi
Drap

Pošlu ti číslo svého účtu!

zjentek

Můžeš třeba do Afriky. Zvážit s rozumem, dle finančních možností. Nezapomínat, že rozdávat se dá furt… nadosmrti… že to NEBERE KONCE! (;

RyuzakiKate

Spousta organizací má tu možnost, jak neziskovky, tak různé restaurace, kavárny, kultura, stačí si vybrat svou oblíbenou, já třeba, ač student, „pozvala na oběd“ hrabáče kapského ze ZOO Dvůr Králové a měsíčně přispívám dvěma neziskovkám :)

Pepa25

Většina neziskovek pomáhající lidem v nouzi pomáhá i těm v nouzi kvůli COVIDu – charita, Člověk v tísni …Případně je možné přispě někomu přímo přes platformy typu DONIO, Patron dětí atd.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.