Avatar uživatele
allayne

Kam k moři v říjnu/listopadu?

Kam je vhodné jet k moři v tomto období, kde bude sluníčko, teplo a málo lidi? Egypt, Tunisko?
Doplňuji:
asi vyhraje Egypt, jak to tak vidím, ale co jsem slyšela, tak je lepší si do těchto končin přibalit chlapa 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, ibišek před 4978 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já bych Vám vřele doporučil navštívit Kypr.
V tuto dobu je tam nádherně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ja si to v zime uzivam v Egypte

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pirate_of_D1

Radost z nákupu v cizině si můžete ještě znásobit. Stále totiž platí možnost nechat si vrátit daň z přidané hodnoty z nákupů v zemích, které nejsou členy Evropské unie

Zdroj: http://finance­.idnes.cz/nechte-si-vratit-cast-penez-za-nakup-staci-rict-jen-tex-fri-pn2-/viteze.asp?c=A100727_­135305_viteze_hru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Také na Rhodosu by to nebylo špatné, nebo i na Krétě, pokud se nebojíte do Řecka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

a kam to laka vas?me vzdy lakal egypt,i v tunisku je krasne,a navic se muzete podivat do mista,kde se odehravala agelika a sultan.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Jela bych do Egypta, kdybych na to měla!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ibišek

Egypt nádherné, teplé moře.Moře mě tam uchvátilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Byla jsem v listopadu v Thajsku a Kambodži. Už bych jezdila jen tam, jenom nemám s kým. Je to návrat do ráje. Bezva lidi, prázdné pláže, exotické jídlo......

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Renatka2

Do Kambodži bych se taky chtěla podívat, kamarád tam byl, dělal nám promítání fotek a videí, nádhera! Ale momentálně jsem aktuálně přemýšlela o Tunisku, jaké to tam je ?

před 3528 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

ahoj, pevninu nedoporučuji, Djerba je krásná, ale určitě jestli vyrazíš, tak jidně 4 nebo 5 hvězdičkový hotel 🙂
Já byla na Djerbě už 3 krát 🙂

před 3511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Renatka2

Ahoj, jo? Takže Djerba říkáš. Okey, děkuji za tvou zkušenost já se podívám na nějaké zájezdy, co kde nabízejí 🙂
A kde jste tam byli ?

před 3501 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek