allayne

Kam k moři v říjnu/listopadu?

Kam je vhodné jet k moři v tomto období, kde bude sluníčko, teplo a málo lidi? Egypt, Tunisko?
Doplňuji:
asi vyhraje Egypt, jak to tak vidím, ale co jsem slyšela, tak je lepší si do těchto končin přibalit chlapa 😁

Nejlepší odpověď
rynek878

Já bych Vám vřele doporučil navštívit Kypr.
V tuto dobu je tam nádherně.

Další odpovědi
anonym

ja si to v zime uzivam v Egypte

Pirate_of_D1

Radost z nákupu v cizině si můžete ještě znásobit. Stále totiž platí možnost nechat si vrátit daň z přidané hodnoty z nákupů v zemích, které nejsou členy Evropské unie

Zdroj: http://finance­.idnes.cz/nechte-si-vratit-cast-penez-za-nakup-staci-rict-jen-tex-fri-pn2-/viteze.asp?c=A100727_­135305_viteze_hru

BEAES

Také na Rhodosu by to nebylo špatné, nebo i na Krétě, pokud se nebojíte do Řecka…

iceT

a kam to laka vas?me vzdy lakal egypt,i v tunisku je krasne,a navic se muzete podivat do mista,kde se odehravala agelika a sultan.

GM

Jela bych do Egypta, kdybych na to měla!

ibišek

Egypt nádherné, teplé moře.Moře mě tam uchvátilo.

verka

Byla jsem v listopadu v Thajsku a Kambodži. Už bych jezdila jen tam, jenom nemám s kým. Je to návrat do ráje. Bezva lidi, prázdné pláže, exotické jídlo......

Renatka2

Do Kambodži bych se taky chtěla podívat, kamarád tam byl, dělal nám promítání fotek a videí, nádhera! Ale momentálně jsem aktuálně přemýšlela o Tunisku, jaké to tam je ?

Ella2

ahoj, pevninu nedoporučuji, Djerba je krásná, ale určitě jestli vyrazíš, tak jidně 4 nebo 5 hvězdičkový hotel 🙂
Já byla na Djerbě už 3 krát 🙂

Renatka2

Ahoj, jo? Takže Djerba říkáš. Okey, děkuji za tvou zkušenost já se podívám na nějaké zájezdy, co kde nabízejí 🙂
A kde jste tam byli ?