FlAsh_7

Kam jste si jako malí schovávali peníze?

Odpovědi
Lotr2008

Cau, když sem byl dítě ne kidak tak sem si money dával pod postel :DDD

Rokio

V dětském věku jsem si svoje peníze dával do pokladničky s obrázkem Spidermana.

Drap

Do prasátka

cochee

Pokud jsem já osobně přišel jako děcko k penězům, neschovával jsem je nikam, bylo jich tak málo, že šly ihned zase do světa. Pokud jsem oficiálně „dostal“ peníze od rodičů nebo prarodičů, putovaly pod jejich dohledem do „prasátka“ (ale u mne to nikdy prasátko nebylo – jednou to byl míč, pak zas truhlička a podobné tvary, prase nikdy).