Simča123nov

Kam jít na casting zahraničního filmu?

Potřebuji poradit, chtěla bych jít na konkurz zahraničního filmu, ale nevím jestli jsou i v Česku takové konkurzy nebo jestli bych musela na konkurz do zahraničí??
Našla jsem zatím jenom agenturu Movie casting Praha, ale potřebovala bych vědět i o dalších filmových agenturách. Znáte nějaké?

Odpovědi
elkon

Zeptej se třeba na Barrandově. Spolupracují s filmaři celého světa.

JežíšKristus

Souhlas s elkon, na Barrandově jsou aktuálně Američani od Netflixu. Netflix točí v Čechách svůj nejdražší projekt – logicky ale obsazují zejména Američany. Český herec tvrdý chleba má. Ten se spíše věnuje divadlu.

Bluangels

Dost castingových agentur je na Facebooku . Většinou hledají komparz tam když spolupracují s nějakou filmovou společností a stačí vždy když hledají napsat a mít trochu štěstí aby vás vybrali a sledovat jejich stránky .