kryspina007

Kam jezdíte nakupovat do Německa a kde hledáte německé akční letáky?

Poslední dobou jezdíme čím dál víc nakupovat do Německa, bydlíme kousek od hranic. Nejvíc nakupujeme v Netto a v Kauflandu. Pořád objevujeme nové a nové dobré věci. Zajimalo by mě co v Německu nejvíc kupujete za potraviny a v jakých obchodech? A neznáte stránku, kde jsou pohromadě německé letáky? Hlavně Kaufland a Netto nebo Penny. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Lusatian S.

Na německé letáky chodím sem: http://www.nemecke-letaky.eu/
Rozhodně nejvíc kupujeme mléčné výrobky, jogurty, sýry. Pak drogerii a sem tam i nějaké uzeniny. Na oblečení vyrážíme do Drážďan, slušný výběr značkového oblečení za ceny, které tady nenajdete.

Další odpovědi
mojitek

Občas jezdím do Dresdenu.To „občas“ jen proto že to mám asi 160 km,jinak bych TADY nic nekupoval,jen tam.Je tam vše (krom cigaret) mnohem levnější a taky kvalitnější,včetně potravin.Konkrétně jezdím do Karstadtu,je tam snad tisíc obchodů a projít je všechny ani nezvládnete.Jinak opravdu velký supermarket je v Heidenau(je to kousek od Karstadtu).Tam nakupuju většinou potraviny,ale i jiný věci.
Doplňuji:
doplnění : v Heidenau je supermarket „Real“.

Honzyn14

Být Vámi, tak určitě zkusil porozhlédnout se na internetových stránkách https://www.muj­letak.cz/ , kde si třeba já osobně vyhledávám všechny akční letáků obchodů a supermarketů, avšak s tím rozdílem, že nejezdím nakupovat do Německa, ale pouze v rámci České republiky 😉 Je to tam hezky přehledně rozděleno, takže by se v tom měl vyznat úplně každý.

Lebedys

Já mám Německo moc daleko, takže jsem tam byl na nákupech jen párkrát, ale vždycky jsem byl spokojen. Dost mě zaujal jejich důraz na ekologii a to, jak v obchodech nemívají igelitky, ale spíš papírové tašky. To mi dalo nápad, že bych mohl začít dělat zajímavé potisky a přes https://www.co­lorfactory.cz/po­tisk-tasek-latkove-tasky/ je házet na tašky a prodávat. Co myslíte? Koupili byste si něco takového?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

novottom

německou drogerii můžete zakoupit i na internetu, obchodů už se pár vyrojilo, například http://www.vse­vyhodne.cz/dro­gerie/