teplaka

Kde nakoupit ?

Dobrý den potřebovala bych poradit kde nakoupit zboží pro můj obchod který rozjíždím,je někde nějaký sklad? Prosíim poraďte mi!! :):)

Odpovědi
panxnotdead

A obchod s čim? :D

♥♥♥

Ahoj, dopiš prosím tě, obchod s čím. Ale nejlepší je MAKRO- na jídlo a na vybavení tvého obychodu bude asi nejlepší IKEA- co se týče nábytku.
AHOJ

www

Promiň, ale toto je již od pohledu špatný podnikatelský záměr.
Chceš cosi dělat, neznáš ani zdroje, natož ceny..takhle to moc nadějně nevidím.
Hledat se dá na netu ve velko/skladech,pro­dejců, u výrobců ap.
Doplňuji:
Oprava: prodejcích

teplaka

poraďte prosíím .. !

teplaka

Hygienické potřeby,drogerie…