Avatar uživatele
anonym

Jak často si kupujete nové oblečení?

Kupujete si oblečení jen když už pitřebujete nové, nebo vždy když se vám nějaké líbí? Jak jste na tom s koupí oblečení? Jste vybíraví? Kde nakupujete nejraději oblečení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 3529 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Já tak 4× za rok se rozhodnu a zajedu do nějakého velkého šopinu. Mám z nich fobii, tak se docela přemáhám, ale když už jsem tam, tak si nakoupím pořádně:-)))), abych tam zase pár měsíců nemusela:-)))

Točí se vám v těch velkých šopinech někomu hlava? Mi je tam strašně nepříjemně, nezvládnu tam jít sama, vždy musím s kamarádkou:-(((
Doplňuji:
A miluju sekáče:-))) takže hodně oblečení nakupuji i tam, ale jen to pratelné, třeba boty bych si tam určitě nekoupila:-)

Upravil/a: zzzzz

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Rozhodně podle potřeby…
Když oblečení nepotřebuju, ani do prodejen hadérek ´nepáchnu´…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Dle potřeby :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Člověk si sem, tam musí udělat radost a něco si „na sebe“ koupit. Hlavně cítím, že potřebuji trošku změnu. Z hlediska psychiky je to doporučováno odborníky. Tak jako by lidé neměli celý život stejný nábytek a zařízení bytu. Člověk se vyvíjí, mění, nemůže ustrnout. 🙂
Nakupuji převážně v menších obchodech, ve velkých hyper, super marketech se necítím dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

Kupuju si když se mi nějaké líbí nebo když potřebuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Veroona1978

doporučuji nakupovat levně a značkovou módu přes www.swapofclot­hes.cz mají i kamenný butik

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Já jsem hodně na sportovní modu… Však jsem taky většinu času v posilce. A oblečení na sport nakupuju hodně často. A doporučuju tento shop dragonflybran­d.com :)

Avatar uživatele
Lailinka

Jojo, mohu se jen přidat. Tento shop je super :) Osobně jsem ještě nenarazila na lepší kvalitu oblečení na cvičení.

Avatar uživatele
Pajka.111

Mám doma obag grey, ale v normální velikosti… Kupuju k tomu jen mantinely a kabelka vždy jinak. Teď jsem si koupila mini obag a paráda! https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/o-bag-fialove-kabelka-mini-melanzana-s-hnedymi-kratkymi-kozenkovymi-drzadly_kat22764

před 1394 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Obay jsou super kabelky. Vděčný a věčný :) Mám ho i na kočárku.

před 1030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sabulak

Miluju obag :) Ale mám doma i jiné značky. Záleží na kabelce, no. Jo a taky batohy, ty taky miluju :)

Avatar uživatele
Lurenka

Miluju tyhle kabelky. A čím hezčí a výraznější barva, tím líp :) To se mi na different líbí, mají pestrou nabídku :)

Avatar uživatele
Honzin8

Ty jo, manželka má taky obag na kočárku. A musím říct, že super. Je to opravdu velkorysá kabelka.

Avatar uživatele
GabulkaA

Jojo, taky jsem to tak měla. Napřed mini, ale jak malej rostl, potřebovala jsem víc věcí, tak jsem ji vyměnila za klasiku :)

Avatar uživatele
GabulkaA

Miluju tyhle kabelky. Ale teď jsem si teda koupila tuto https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/desigual-cervena-crossbody-kabelka-bols-lyrics-durban_z-21saxp89-7019. Na léto je super :)

před 1030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ten je moc pekný. Taky mám doma jeden grey, ale já jsem jinam spíš ulítlá na pastelové barvy. Ale jako je pravda, že tento se hodí ke všemu :)

před 1336 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Docela často. Mám ráda nové oblečení. Navíc mám taky ráda modu a nosím pokaždé něco jiného, takže si oblečení docela obměnuji.

před 1637 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jinak holky, pokud hledáte super shop s kvalitním a značkovým oblečením, pak doporočím rozhodně https://www.dif­ferent.cz

před 1557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Jojo, jako mohu jenom doporučit. Tento shop je senzační. Kabelky senzační! Jinde takovou nabídku značkových kabelek nemají. Jinak teda musím říct, že mají i pěkný sportovní oblečení.

před 1092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kikulinka85

Nemohu jinak, než souhlasit :) Teď jsem si tam koupila tuto kabelku https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/calvin-klein-cerna-kabelka-hobo-w-flap_k60k608074-bax. No, musela jsem si udělat radost :) Jsem nadšená. A už tam mám zase vyhlídlí další kousky 😛

před 1060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Přidávám se :) Sama tam nakupuju docela často a hlavně moc ráda. Už ani nechodím do obchodů, toto je mnohem pohodlnější a koupím tam naprosto vše.

před 1517 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Tak jako je to smutný, ale dneska do obchodu ani nemůžene, že… ještěže jsou ty e-shopy. Ten different je super. Mají fakt širokou nabídku a hlavně teď mají slevy :)

před 1150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Koupila jsem si tam tuto svíčku https://www.dif­ferent.cz/svic­ky/yankee-candle-vonna-svicka-sweet-honeycomb-classic-velky_35620 no a jsem nadšená. Krásně voní, dlouho vydrží a cena úplně super!

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1876 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1977 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2253 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek