Jak často si kupujete nové oblečení?

Kupujete si oblečení jen když už pitřebujete nové, nebo vždy když se vám nějaké líbí? Jak jste na tom s koupí oblečení? Jste vybíraví? Kde nakupujete nejraději oblečení?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já tak 4× za rok se rozhodnu a zajedu do nějakého velkého šopinu. Mám z nich fobii, tak se docela přemáhám, ale když už jsem tam, tak si nakoupím pořádně:-)))), abych tam zase pár měsíců nemusela:-)))

Točí se vám v těch velkých šopinech někomu hlava? Mi je tam strašně nepříjemně, nezvládnu tam jít sama, vždy musím s kamarádkou:-(((
Doplňuji:
A miluju sekáče:-))) takže hodně oblečení nakupuji i tam, ale jen to pratelné, třeba boty bych si tam určitě nekoupila:-)

Další odpovědi
anonym

Rozhodně podle potřeby…
Když oblečení nepotřebuju, ani do prodejen hadérek ´nepáchnu´…
😉

da ny

Dle potřeby :)

marci1

Člověk si sem, tam musí udělat radost a něco si „na sebe“ koupit. Hlavně cítím, že potřebuji trošku změnu. Z hlediska psychiky je to doporučováno odborníky. Tak jako by lidé neměli celý život stejný nábytek a zařízení bytu. Člověk se vyvíjí, mění, nemůže ustrnout. 🙂
Nakupuji převážně v menších obchodech, ve velkých hyper, super marketech se necítím dobře.

melanie

Kupuju si když se mi nějaké líbí nebo když potřebuju.

Veroona1978

doporučuji nakupovat levně a značkovou módu přes www.swapofclot­hes.cz mají i kamenný butik

Cizecek.M

Já jsem hodně na sportovní modu… Však jsem taky většinu času v posilce. A oblečení na sport nakupuju hodně často. A doporučuju tento shop dragonflybran­d.com :)

Lailinka

Jojo, mohu se jen přidat. Tento shop je super :) Osobně jsem ještě nenarazila na lepší kvalitu oblečení na cvičení.

Pajka.111

Mám doma obag grey, ale v normální velikosti… Kupuju k tomu jen mantinely a kabelka vždy jinak. Teď jsem si koupila mini obag a paráda! https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/o-bag-fialove-kabelka-mini-melanzana-s-hnedymi-kratkymi-kozenkovymi-drzadly_kat22764

SuzanKa

Obay jsou super kabelky. Vděčný a věčný :) Mám ho i na kočárku.

Sabulak

Miluju obag :) Ale mám doma i jiné značky. Záleží na kabelce, no. Jo a taky batohy, ty taky miluju :)

Lurenka

Miluju tyhle kabelky. A čím hezčí a výraznější barva, tím líp :) To se mi na different líbí, mají pestrou nabídku :)

Honzin8

Ty jo, manželka má taky obag na kočárku. A musím říct, že super. Je to opravdu velkorysá kabelka.

GabulkaA

Jojo, taky jsem to tak měla. Napřed mini, ale jak malej rostl, potřebovala jsem víc věcí, tak jsem ji vyměnila za klasiku :)

GabulkaA

Miluju tyhle kabelky. Ale teď jsem si teda koupila tuto https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/desigual-cervena-crossbody-kabelka-bols-lyrics-durban_z-21saxp89-7019. Na léto je super :)

XenieRo

Ten je moc pekný. Taky mám doma jeden grey, ale já jsem jinam spíš ulítlá na pastelové barvy. Ale jako je pravda, že tento se hodí ke všemu :)

XenieRo

Docela často. Mám ráda nové oblečení. Navíc mám taky ráda modu a nosím pokaždé něco jiného, takže si oblečení docela obměnuji.

XenieRo

Jinak holky, pokud hledáte super shop s kvalitním a značkovým oblečením, pak doporočím rozhodně https://www.dif­ferent.cz

GabulkaA

Jojo, jako mohu jenom doporučit. Tento shop je senzační. Kabelky senzační! Jinde takovou nabídku značkových kabelek nemají. Jinak teda musím říct, že mají i pěkný sportovní oblečení.

Kikulinka85

Nemohu jinak, než souhlasit :) Teď jsem si tam koupila tuto kabelku https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/calvin-klein-cerna-kabelka-hobo-w-flap_k60k608074-bax. No, musela jsem si udělat radost :) Jsem nadšená. A už tam mám zase vyhlídlí další kousky 😛

SuzanKa

Přidávám se :) Sama tam nakupuju docela často a hlavně moc ráda. Už ani nechodím do obchodů, toto je mnohem pohodlnější a koupím tam naprosto vše.

XenieRo

Tak jako je to smutný, ale dneska do obchodu ani nemůžene, že… ještěže jsou ty e-shopy. Ten different je super. Mají fakt širokou nabídku a hlavně teď mají slevy :)

GabulkaA

Koupila jsem si tam tuto svíčku https://www.dif­ferent.cz/svic­ky/yankee-candle-vonna-svicka-sweet-honeycomb-classic-velky_35620 no a jsem nadšená. Krásně voní, dlouho vydrží a cena úplně super!

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.