Avatar uživatele
Jack 12323

Kupujete potraviny přes internet?

Zajímavá 0 před 1625 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ne. Nemám problém zajít si do krámu po svých, mám to kousek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Někdy ano. Nesnášim nákupy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Vyjímečně.I když nakupování v kamenných obchodech není zrovna moje oblíbená discilpína.

Upravil/a: Kajoch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Ano, nebaví mě chodit po obchodech a tlačit se mezi lidma a čekat fronty. Tak si vklidu z domova objednám co chci a mám klid ☺️ Tento rok jsem v obchodě byl tak max 30×

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ano a dost pravidelně.
Mám to do obchodu daleko. Ve městě kupuju jen oblečení a obuv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ano, pravidelně, mám s nimi dobré zkušenosti.

Nejčastěji nakupuji v Rohlíku.cz, ale i v iTescu a Košíku. Rohlík
a Košík by mohli mít nižší ceny, iTesco zase lepší rozvoz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano poslední dobou hlavně itesco.cz. Jednak proto že začali v Olomouci působit nově asi před měsícem, a jednak i proto, že narozdíl od rohlik.cz a kosik.cz mají v online katalogu stjené zboží jako na prodejně a to včetně všech právě platných akčních nabídek. V případě tesca to tedy smysl má, když už ne přímo proto abyste si nechal nákup dovést až pod nost, tak přinejmenším pro tu možnost nechat si nákup připravit a dojet si ho jen vyzvednout v tažkách, což je proti hodinovému bloudění mezi regály rozhodně významná časová úspora i bez doručení na vlastní adresu.

Je trochu paradoxní, že tato služba původně cílila hlavně na seniory pro které se jedná o ten nejpohodlnější možný způsob jak si běžný nákup zajistit bez zdlouhavých pochůzek a vystávání front, přesto tuto novou metodu ve větší míře přijímá spíš mladší generace ochotná vůbec zkusit podobnou novinku, která narušuje běžné nákupní zvyklosti 🙂 zvyk je pro leckoho železná košile a těch front na banány se nikdy nevzdá. Je v tom ale jisté pozitivum, alespoň budou mít prodavačky mnohem více času rozmlouvat o životě s těmi klienty kteří jim na páse zbudou, protože ti co chtějí rychle nakoupit půjdou buď na samoobslužnou pokladnu nebo si holt nakoupí online a nákup si jen vyzvednou nebo nechají doručit domů.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ano. Nejčastěji pizzu, ale i jiné mňamky, když mách chuť na něco teplého a jsem líný někam valit nebo dokonce vařit. Jestli myslíš Rohlík / Košík cz apod. služby, tak ty jen zřídka. (nemají dobrou nabídku ani ceny a to, že mi to dovezou domů mi přijde jako nedostatečná kompenzace, zvláště s ohledem na v podstatě nevyzpytatelnou čekací dobu – nutnost být doma)
Raději jedu do Makra nebo SAPA, (v SAPĚ mají fakticky super mńamky-dochucovalda na asijskou kuchyni!) A jinak si tam dám v bistru i pho, protože tam to jedí i samotní čongové. (možná proto je tam lepší, než někde v centru) ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

zpravidla ne, občas hotové jídlo (pizza apod.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nikoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terkaprihodo

Už jsem to párkrát zkoušela a zkušenost vcelku pozitivní. Je super, že člověk nemusí chodit do přeplněného nákupáku. Na druhou stranu je ale pravda, že je to přes internet často o trochu dražší. Ono obecne dnes už jde přes internet sehnat opravdu cokoliv. Mě docela zarazilo, že se takto dá objednat třeba i kamagra. Manžel si ji teď právě objednával tady odtud – https://www.ka­magralove.net

Avatar uživatele
Edison

Aliendrone, s tou dobou, kdy to dovezou se mýlíš. U rohlíku třeba lze nastavit dobu dovozu s přesností na 1/4 jodiny.

před 1625 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek