Jack 12323

Kupujete potraviny přes internet?

Nejlepší odpověď
quentos

Ne. Nemám problém zajít si do krámu po svých, mám to kousek.

Další odpovědi
Drap

Ne

Edison

Někdy ano. Nesnášim nákupy…

Kajoch

Vyjímečně.I když nakupování v kamenných obchodech není zrovna moje oblíbená discilpína.

Lukasy

Ano, nebaví mě chodit po obchodech a tlačit se mezi lidma a čekat fronty. Tak si vklidu z domova objednám co chci a mám klid ☺️ Tento rok jsem v obchodě byl tak max 30×

briketka10

Ano a dost pravidelně.
Mám to do obchodu daleko. Ve městě kupuju jen oblečení a obuv.

ivzez

Ano, pravidelně, mám s nimi dobré zkušenosti.

Nejčastěji nakupuji v Rohlíku.cz, ale i v iTescu a Košíku. Rohlík
a Košík by mohli mít nižší ceny, iTesco zase lepší rozvoz.

anonym

Ano poslední dobou hlavně itesco.cz. Jednak proto že začali v Olomouci působit nově asi před měsícem, a jednak i proto, že narozdíl od rohlik.cz a kosik.cz mají v online katalogu stjené zboží jako na prodejně a to včetně všech právě platných akčních nabídek. V případě tesca to tedy smysl má, když už ne přímo proto abyste si nechal nákup dovést až pod nost, tak přinejmenším pro tu možnost nechat si nákup připravit a dojet si ho jen vyzvednout v tažkách, což je proti hodinovému bloudění mezi regály rozhodně významná časová úspora i bez doručení na vlastní adresu.

Je trochu paradoxní, že tato služba původně cílila hlavně na seniory pro které se jedná o ten nejpohodlnější možný způsob jak si běžný nákup zajistit bez zdlouhavých pochůzek a vystávání front, přesto tuto novou metodu ve větší míře přijímá spíš mladší generace ochotná vůbec zkusit podobnou novinku, která narušuje běžné nákupní zvyklosti 🙂 zvyk je pro leckoho železná košile a těch front na banány se nikdy nevzdá. Je v tom ale jisté pozitivum, alespoň budou mít prodavačky mnohem více času rozmlouvat o životě s těmi klienty kteří jim na páse zbudou, protože ti co chtějí rychle nakoupit půjdou buď na samoobslužnou pokladnu nebo si holt nakoupí online a nákup si jen vyzvednou nebo nechají doručit domů.

aliendrone

Ano. Nejčastěji pizzu, ale i jiné mňamky, když mách chuť na něco teplého a jsem líný někam valit nebo dokonce vařit. Jestli myslíš Rohlík / Košík cz apod. služby, tak ty jen zřídka. (nemají dobrou nabídku ani ceny a to, že mi to dovezou domů mi přijde jako nedostatečná kompenzace, zvláště s ohledem na v podstatě nevyzpytatelnou čekací dobu – nutnost být doma)
Raději jedu do Makra nebo SAPA, (v SAPĚ mají fakticky super mńamky-dochucovalda na asijskou kuchyni!) A jinak si tam dám v bistru i pho, protože tam to jedí i samotní čongové. (možná proto je tam lepší, než někde v centru) ;) :D :D

Dochy

zpravidla ne, občas hotové jídlo (pizza apod.)

Rokio

Nikoliv.

Klaproth

Ne.

terkaprihodo

Už jsem to párkrát zkoušela a zkušenost vcelku pozitivní. Je super, že člověk nemusí chodit do přeplněného nákupáku. Na druhou stranu je ale pravda, že je to přes internet často o trochu dražší. Ono obecne dnes už jde přes internet sehnat opravdu cokoliv. Mě docela zarazilo, že se takto dá objednat třeba i kamagra. Manžel si ji teď právě objednával tady odtud – https://www.ka­magralove.net

Edison

Aliendrone, s tou dobou, kdy to dovezou se mýlíš. U rohlíku třeba lze nastavit dobu dovozu s přesností na 1/4 jodiny.