dust8

Jaké věci kupujete ve velkém balení či po více kusech pravidelně či jen občas přes internet nebo z obchodů?

Odpovědi
Kepler

Potraviny a spotřební zboží do zásoby nekupuju, jen výjimečně, když je výrazná sleva. Třeba boxerky za pade, levné fusekle a tak. Z potravin koupím jen tolik, abych v budoucnu neprošvihl záruční lhůtu – třeba jinak předraženou Floru, max 3 kusy. Zajímají mě jen slevy vyšší než 30%, ostatní nestojí za řeč.

anonym

No od určité doby do zásoby kupuji vlastně jen potraviny, a sice konkrétně MANU a POWDER MATTER (na střídačku). měsíc co měsíc cca 144 porcí. Mám díky tomu pokoj od jakéhokoliv vaření, definitivně.