Al90

Kam dopadají lidi a věci když se udělají hluboké trhliny při zemětřesení a oni tam spadnou?

Doplňuji:
No mě to zajímalo vždycky co se s nima stane :D známý ale to podal velice bez ostychu…,, Kam by tak spadly?dopadnou do magmatu či rovnou do jádra,tak či tak se uškvaří,, :D :D

Nejlepší odpověď
gecco

Rovnou do jádra nedopadnou zcela jistě – to začíná cca 3.000+ km pod povrchem, zatímco ty trhliny po zemetřesení jsou hluboké pár desítek či stovek metrů (tedy o několik řádů méně)…
😉
Do magmatu? – vysoce nepravděpodobné – to by se museli nacházet nad právě se otevírajícím sopouchem sopky.
😉
Prostě dopadnou někam do trhliny a to jejich těla mechanicky zdevastuje.
😉

Další odpovědi
Lamalam

Do pekla.

led

Dopadnú na dno trhliny, prípadne sa zachytia na stenách, prípadne ich konštrukcia bude vplyvom prírodných podmienok zničená skôr než by dopadla na dno.
Pri filmových katastrofach ľudia „dopadajú“ až mimo záber kamery, potom si odskočia do bufetu…

Emefej

Určitě se neuškvaří, ale jistě se časem udusí nebo budou rozdrceni.

Adam R

Spadnou do středu Země a stanou se nájemníky zemského jádra po dobu stovek miliard let.