aneeeeeett

Kam chodí bezdomovci na WC?

  1. Pokud chodí do keříků atd. v parku, není tam už „přeplněno“? 😁
  2. Potkali jste někdy bezdomovce na veřejném WC?
  3. Jak to proboha dělají ženy-bezdomovkyně, když mají menstruaci??? :-O
  4. Jakákoliv další poznámka k tématu vítána ;-D

Odpovědi
BENYTA

Vaše starosti bych chtěla mít…
Každopádně chodí do přírody, nikde neplatí za veřejné WC.
A moje speciální poznámka je, že občas jdou, aniž někam jdou.

sesednizkola

Dnes je verejne WC, na kterem se mohou u umyvadla i umyt a ktere je predevsim zdarma, uplne na kazdem kroku. V kazdem obchode, obchodnich centrech, fastfoodech, knihovnach (napr. ustredni knihovna v Praze, tam snad chodi jen bezdomovci a smrdi to tam jak v popelnici), uradech atd. Urcite se nemyji v rece a nechodi do krovi.

Kepler

WC neřeší, uleví si zrovna tam kde jsou. Když není příroda, tak klidně položí kabel mezi auty na parkovišti. Ani je není vidět. Ale jsou i slušnější.

Georgina2010

Jim to je naprosto jedno kam jdou, jdou většinou nalití.

marci1

Raději to ani nechci vědět. 🙂

terry

Například mi řekla jedna paní na WC v Glóbusu, že se tam chodí i mýt.
Takže asi tak.

zjentek

Choděj do charity. Charitou bylo nějak spočítáno, že podle spotřeby jídla jim to stačí cirka jednou týdně.
Ty ženy, to fakt nevím ..jestli tam pak dostanou sedm vložek, nebo co…

Kepler

WC neřeší, uleví si zrovna tam kde jsou. Když není příroda, tak klidně položí kabel mezi auty na parkovišti. Ani je není vidět.

anonym

Tam kde je to zadarmo