Kelt

Kam byste jeji na Eurovíkend a proč?

Chcete prožít víkend v některém z těchto měst. Sám, s rodinou, s přítelem, je to na Vás. Co si vyberete a proč? Předpokládám, že cena letu je stejná a nejedu nakupovat, ale poznávat, takže neřeším finanční stránku. Ubytování a snídani máte zajištěno, platíte si dopravu a jídlo, případně vstupy.
Typy – Lodnýn nebo Paříž Madrid, Lisabon, Řím A
Oslo, Helsinki, Stockholm, Kodaň B
Amsterdam, Brusel, Bern, Louxemburg C
Vídeň , Berlin Dublin, Moskva, Kijev D
Nelákají mne cizí země E
Podotýkám, že jste o každém městě získali informace z průvodce, internetu, nebo jste už na uvedeném místě byl, byla.

Doplňuji:
Pro doplnění, města nemusí mít nic společného, nemohu sestavit anketu se 20 parametry. Eurovíkend se týká evropských zemí. Odlétá se v pátek z Prahy, přílet je v neděli ráno. A jako je volný výběr konkrétního města, není rozhodující doba pobytu. Tedy dle uvážení – léto, podzim, jak si kdo přeje. Možná tam to doplnění mělo být. Omlouvám se.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

A

V anketě chybí jiná možnost. Určitě bych nejel ani na jedno uvedené místo, ale někam úplně jinam.

Další odpovědi
Hamon

E

Ale upravil bych – nalákají mě tato města. A co mají společného Vídeň , Berlin Dublin, Moskva, Kijev?

melanie

B

Doplňuji:
A nebo možnost C :)

Radomír.cz

B

Doplňuji:
Severské země a města jsou nádherná, možná nejlepší jsou Helsinki.

knedlik123

B

Krome Helsinek jsem tam 2011 az 2013 byl. Oslo povazuji za nejkrasnejsi mesto na svete ( asi by mi to Oslane neverili), mimochodem s nejvyssi ziv. urovni na svete-to uz oficielne.
Doplňuji:
Byl jsem tam skutecne jen na tri dny.

Irisa

D

Doplňuji:
Všude jsem byla, z jednoho z nich pocházím. Nádherná místa :)

brillant

E

I u nás je dostatek hezkých míst, tak proč cestovat po světě.

honza19hk

B

Doplňuji:
a mimochodem Kyjev se píše s tvrdým.

marci1

B

DaniSimk

B