HDMI

Kam by jste doporučovali jet s dětmi na dovolenou?

Nejlepší odpověď
chudst

No… a radeji u nas? Nebo k mori? Jak jsou velke? Kolik za to chcete zhruba utratit? (Jsou-li vetsi, pak v uvahu take pripadaji i poznavaci vylety.)
Doplňuji:
Pokud k mori, pak me napadaji vicemene destinace: Chorvatsko, Recko, Egypt, Turecko nebo Italie. Z Chorvatska nemam dobry pocit, ale zase je vice dostupne a muzete tam zajet relativne pohodlne autem. Recko je uzasne, ale nevim, jak to je tam s dovolenyma ted. (Ja tam byl drive snad desetkrat – nejvice se mi asi libila Lefkada.) V Italii jsem nebyl, ale lide tam jezdi. A Egypt – tam si to lide chvali, myslim si, ze se situace jiz uklidnila a muzete tam dle meho bez obav jet. Co se tyce Turecka – byl jsem tam na poznavacim zajezdu, ale u more jsme spali dva dny (pokazde na jinem miste) a uchvatilo me to tam natolik, ze tam mozna sam pojedu.

Co se tyce u nas – Sumava, Krkonose, Orlicka prehrada je hezka, apod. Navic Cesko je male, takze muzete si zajet i trosku dal od sveho mista autem; napr. do nejakeho westernoveho mestecka. Me se zatim nejvice libilo asi v Adrspaskych skalach a na Lyse hore.

Další odpovědi
robosobo

zkus odkaz je tam toho mnoho http://chaty-s-bazenem.pampe­liska.cz/
tam jsou chalupy nebo zde si vyber co se vám víc hodí http://turisti­ka.pampeliska­.cz/cile/

Deli

Záleží na tom, o jak straré děti jde, jak snáší cestování…

My jsme loni v září byli v Itálii s 10 měsíční a devítiletou, užily si to obě. Jeli jsme přes noc, v září nebylo už takové horko, málo lidí… Maličká nechtěla do moře, ale nadšeně lezla po čtyřech v písku na pláži. Ona je ale taková přizpůsobivá a pohodová, tak to šlo bez problémů. Jen těch krámů sebou…

Jinak letos chystáme kemp na Orlické přehradě, i když jsem zvědavá, co tam s 20ti měsíčním dítětem budu dělat, asi to bude hodně náročné na hlídání. Zas velká si to tam užije, jezdí tam ráda, máme tam karavan a loďku…

pokazdejinak

my se teď vrátili s dětmi (3 a 6 let) z Itálie a přijeli jsme nadšený – moře pro děti ideální – písek, dlouho mělké, tím pádem teplé, ubytování v kempu, v bungalovech, spousta aktivit pro děti – hřiště, bazén, večerní diskotéka :)

http://www.cam­pingflorenz.it/
http://www.regena-chomutov.cz/in­dex.php?strana=ces­tovka&menu=ita­lie11

Kotvič

Se ženou jsme vzali děti na výlet do Osvětimi, do dnes jsou naprosto hodné. Doporučuji všem

Emmkaa

Co takhle Jižní Čechy? Jsou tam pěkné cyklostezky a je tam pěkně :). Doporučuji si udělat jednodenní výlet do Fábuly – http://pohadkova-rise.cz/