Metaz

Od kolika let se jde ubytovat v hotelu ?

Zdravím.
Chci se ubytovat v hotelu v Paříží ale je mi jen 15.Je to problém ?

A co vše potřebuji sebou ?
Je potřeba pas nebo stačí občanka ?

Odpovědi
Banán88

staci obcanka.. problem to neni, pokud s tim problem nebudou mit oni.. zvlastni jim to prijde, s tim pocitej.. ;)

Questman

Neviděls Sám Doma : Ztracen v New Yorku? :DD
Můžeš to brát jako instruktáž :P

PS: Né sry, zajímavá otázka, taky nevím. A taky jak je to třeba v Anglii nebo ve Skotsku?

isteron

Myslím, že stačí občianska/ identifikačná karta a peniaze. V 17. r. veku som sa ubytoval na jednu noc v hoteli v Prahe, Starom meste.