supert

Kam až zajdou zloději v dnešní době??!

Viděl jsem na internetu tohle video a nemám prostě slov. Co to má jako být?! To už fakt prostě není možné… http://www.you­tube.com/watch?v=QVgbom­gc-WI

Nejlepší odpověď
casey

a kdyby byl doma majitel a zastrelil je, pujde si sednout, protoze neprokaze, ze mu slo o zivot a chranit majetek prece nesmi. Tak proc se bat loupit.

Další odpovědi
Berušinka

No, co k tomu říct?! =(
Bohužel asi nic – dotyční to mají v mozku asi jinak „nastavené“.
Urazit pazoury!

Valky

Až na krajní mez, to mi věřte. Zloději to mají u nás šíleně jednoduché, dveře otevřené… Proč by toho nevyužili? Navíc, když vidí, jaké zlodějiny se dějí v naší politice?

fcoop

Tihleti kradou z nudy,adrenalinové dobrodružství, a jsou tak vypatlaní,že to ,jak předpokládám,zve­řejnili sami.
Vzpomeňte na masakrování bezdomáčů,vše s titulky,muzi­kou........
Kdy někdo bude natolik ujetej,že někde někoho „vodkrágluje“ a stejně ulítlej úchyl to bude natáčet?

olda12

kam až zajdou??až k tobě do bytu