Avatar uživatele
dust8

Kam až sahá radost z dobře odvedené práce?

Zajímavá 0 před 1481 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Od úsměvu nadřízeného, přes spokojenost zákazníka, pohled na výpis z účtu až tam, kam ti tvoje fantazie dovolí. Hlavně to hřeje u srdíčka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Někoho „jenom“ motivuje. U jinýho vyžene ego pánu bohu do oken.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Do míry její kvality a kvantity a také je odvislá od ega konkrétního jedince.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já se zpravidla poplácám pravou rukou po levém ramen, protože nikdo jiný mě tak nepochválí. Pak se zpravidla ze samé radosti malinko ožeru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Jiná je u zedníka který za sebou něco ponechá, jiná je u robotníka v montovně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Moje práce se nedělá pro peníze, pro uznání.. moje práce se dělá z nadšení… A spousta firem v oboru na tohle hřeší. Přitom skutečných odborníků v mém oboru je fakt extrémě málo.

před 1481 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Keplere, zejména v mé práci stejně nic jinýho nezbývá. Stejně do tebe nakonec ještě kopnou… Tak asi tak. Abych předešel frustraci, což se mi ne vždy daří, snažím dívat ven… mimo firmu, mimo obor… tam pak vidím, že na čom jsem pracoval, to jakž takž slouží.. a občas si všimnu, že i moje snaha se dostala do konečných řešení… i když se to stává dost zřídka…

před 1481 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Svůj dodatek, inspirovaný Keltem, napíšu sem. Pracuju jako servisák a jsem ve styku s mnoha zákazníky po celé Evropě, kteří za použití našich dodávek poskytují služby tisícům lidí. Ani netušíte, jak je fajn přijet do města a vidět, že to, na čem jste strávili třeba rok, dva… slouží tak obrovským masám lidí… Ano, to je tn pocit, že to, co děláte má smysl. A ujišťuju, že kvůli nulám za jedničkama na oučtě se tahle zaměstnání fak dělat nedají. Pro to musí člověk mít nějaký jiný buňky, nebo co. Ujišťuju, že to vidím ve svém oboru naprosto všude.

před 1481 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek