dust8

Kam až sahá radost z dobře odvedené práce?

Nejlepší odpověď
Kelt

Od úsměvu nadřízeného, přes spokojenost zákazníka, pohled na výpis z účtu až tam, kam ti tvoje fantazie dovolí. Hlavně to hřeje u srdíčka.

Další odpovědi
Edison

Někoho „jenom“ motivuje. U jinýho vyžene ego pánu bohu do oken.

Rokio

Do míry její kvality a kvantity a také je odvislá od ega konkrétního jedince.

Kepler

Já se zpravidla poplácám pravou rukou po levém ramen, protože nikdo jiný mě tak nepochválí. Pak se zpravidla ze samé radosti malinko ožeru.

Kryšpín

Jiná je u zedníka který za sebou něco ponechá, jiná je u robotníka v montovně.

Edison

Moje práce se nedělá pro peníze, pro uznání.. moje práce se dělá z nadšení… A spousta firem v oboru na tohle hřeší. Přitom skutečných odborníků v mém oboru je fakt extrémě málo.

Edison

Keplere, zejména v mé práci stejně nic jinýho nezbývá. Stejně do tebe nakonec ještě kopnou… Tak asi tak. Abych předešel frustraci, což se mi ne vždy daří, snažím dívat ven… mimo firmu, mimo obor… tam pak vidím, že na čom jsem pracoval, to jakž takž slouží.. a občas si všimnu, že i moje snaha se dostala do konečných řešení… i když se to stává dost zřídka…

Edison

Svůj dodatek, inspirovaný Keltem, napíšu sem. Pracuju jako servisák a jsem ve styku s mnoha zákazníky po celé Evropě, kteří za použití našich dodávek poskytují služby tisícům lidí. Ani netušíte, jak je fajn přijet do města a vidět, že to, na čem jste strávili třeba rok, dva… slouží tak obrovským masám lidí… Ano, to je tn pocit, že to, co děláte má smysl. A ujišťuju, že kvůli nulám za jedničkama na oučtě se tahle zaměstnání fak dělat nedají. Pro to musí člověk mít nějaký jiný buňky, nebo co. Ujišťuju, že to vidím ve svém oboru naprosto všude.