Kam až sahá naše trpělivost, nebo že by hloupost?

http://byznys­.lidovky.cz/co-vsechno-zdrazi-v-roce-2010-hlavne-benzin-alkohol-a-cigarety-p4z-/moje-penize.asp?c=A091228_­210451_moje-penize_pks

Nejlepší odpověď
rybíz

To je ta naše blbost. Vláda přemýšlí jen jak ještě více ožebračit slabší vrstvy obyvatelstva. Ale hlavně by se měla podívat na sebe. Snížení platů poslanců a snížení a zdanění náhrad, to už se jim líbit nebude. Jsme jako Titanic. Nahoře se veselí, ale loď se potápí.

Další odpovědi
Michal

Dřív byli lidé bojovnější,teď jsme,ti co mají tak akorát:mouchy snězte si mě,nebo se nadává u piva.

BIGFOOT

burak,copak nevíš,že co je doma se počítá?
To jsou naši politici a hrabou jen pro sebe.
My,jsme jen malý ryby ve velkým rybníce.
Jo,Francouzi jsou chytřejší,když se jim něco nelíbí tak dou do stávky a dostanou co chtěj oni a ne politici.Tady se jen nadává v hospodě u piva a jinak nic.BIGFOOT