ReHu

Kam až může jít kombinování výrobků. 2v1, 3v1. Teď jsem slyšela reklamu na Savo 6v1.

Myslím, že několik složek v jednom snižuje účinek těch jednotlivých.
Např. vlasový šampon s kondicionere beru jako nouzové řešení. Každý přípravek má přece zcela odlišné určení použití, takže, pokud je použiji společně snižuji účinek prvního i druhého.
Doplňuji:
Souhlasím s vámi, je to jen reklama a dokud se na ni lidi budou chytat, tak nám budou cpát jeden šmejd vštší než druhý. Naštěstí na to někteří už neskáčí :D.

Nejlepší odpověď
anonym

to bude něco jako bylo:vy zíráte,my zíráme-vizír: tak budeme taky zírat,jen když bude mít takovou sílu aby jsme nerozpustili i tu věc co každý den potřebujeme

Další odpovědi
anonym

bussiness … nemusi to davat smysl, hlavně když to nese.

ale nemelo by se to prehanet, prilis mnoho v jednom, prilis mnoho darku navic, prilis nizke ceny, pusibi podezrele. Clovek se nezbavi dojmu ze kupuje 5 smejdu navic, ktere predtim nesly na odbyt a plnily sklady.

Miroslavst

Aby to jednou nedopadlo tak, že jednu vodičku budeme používat na všechno.
Připomíná mi to takové to minulé období, kdy se v chalupě koupala celá rodina. Od nejčistčích po nejšpinavější obyvatele chaloupky (a protože dětí bylo tehdá dost, mohlo to být klidně i 10 v jednom :D), pak s tou vodou vytřeli podlahu a nakonec mohli použít na zalití něčeho nebo třeba spláchnutí záchodu pokud se tehdy splachovalo.

pondělí

reklama musí splňovat nějakou podmínku,na kterou se zákazník nachytá
a čím větší hloupost tím lákavější

deny555

Jen reklamní triky, ze kterých by se měli lidé pomalu ale jistě poučit.