zjentek

Kam až může doletět živý COVID-19 v silným větru?

Abych byl přesnější, zajímá mě reálnost teorie v příkladu níže. Mně nepřijde nereálná. A vám?

Na Pradědu v Jeseníkách zakašle koronavirem infikovaný člověk a nedá si nic před pusu. V tu chvíli se z něj uvolní několik desítek či stovek covidů, který letí vzduchem. Dostanou se do vzdušnýho proudu ve větru. V tu chvíli na zahradě v Hlučíně zarývá zjentek do půdy zelené hnojivo. A protože fouká vesměs od západu a vítr je na horách zvlášť silný, zanedlouho k němu dorazí covidy z Pradědu. V hlučíně už nefouká tak silně a viry zpomalí v letu. Zjentek je unavený a jak při práci zhluboda dýchá, některého z nich nasaje. Možná jednoho covida, kdo ví… Další řetízek svorně spojených covidů se do zjentka dostane skrze oko. Prostě smůla. Jako když vyhraje ve sportce.
Tak co myslíte? Může se něco podobného stát? Mně tahle teorie nijak nereálná nepřijde, děkuji. (;

Odpovědi
led

Pozrite si Proč je COVID-19 tak nebezpečný, jak se detekuje, jak ničí a máme už pandemii?
Více na: https://vtm.zi­ve.cz/clanky/proc-je-covid-19-tak-nebezpecny-jak-se-detekuje-jak-nici-a-mame-uz-pandemii/sc-870-a-202845/default­.aspx#part=1

elkon

Podle toho, jaké má svaly.

led

elkon „Podle toho, jaké má svaly.“
kto?
… vírus, alebo zjentek?
🙂