zjentek

K čemu vlastně za Prymulou při jeho projevu stojí těch osm trapných figur, který nedělají nic, čili jsou tam k ničemu?

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/pro­jev-ministra-prymuly-k-obcanum-40339154#dop_­ab_variant=429111&dop­_req_id=ABZRRnbZjv9-202010131936&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Jde snad o nějakou psychologii, jak znejistit či snad posluchače postrašit jakousi početní převahou, jelikož vědí, že běžné/přizpůsobivé rodiny jsou dnes jen málokdy více než devítičlenné? Já sice nejsem žádný ajnštajn, ale takový jako já by řekl, že těch osm cypů mohlo 22.04 minut standardně pracovat, zatímco Prymula hovořil… sice nepracoval, ale hovořil, respektive měl proslov, který měl význam, čili jeho nic nedělání je odpustitelné a budiž mu tolerováno, na rozdíl od zmiňovaných loutek, který měli poa dobu proslovu správně odpracovat 8 × 22.04 minut, což se rovná 2.94 odpracovaných hodin, které ovšem neodpracovali. Takže se nabízí drobná podotázečka – naddělají si tito prácekárci* svůj bezvýznamný prostoj?

*Výraz pro vesměs lenivé, pupkaté občany, kteří mají plná ústa kázání a morálky o tom, jak by se pro vlast mělo správně pracovat.

Začněme u sebe a začněme HNED, pokud se má COKOLI ZMĚNIT! Takže začněte už konečně TAKÉ s tou bohulibou činností, z které tak krásně a zdravě BOLÍ RUCE! Správně, říká se jí PRÁCE! Nestyďte se za ni! Tak začněte na svém a pokračujte, kam až dokážete. Přestaňte psát a mluvit, bo mluvení je mluvení, NE PRÁCE! Děkuji za pozornost a noste roušky pro ozdobu, anebo respirátor pro své zdraví a na ventilek si dejte také nanotkaninu, pro zachování zdraví a životů svých spoluobčanů.

Nejlepší odpověď
marci1

Při Prymulově projevu, natočeném v aule ministerstva, za ním na schodech stáli ředitelé fakultních nemocnic. 🙂
https://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/zive-televizni-projev-ministra-zdravotnictvi-prymuly/1944907

Další odpovědi
aliendrone

Ale oni PRACUJÍ! Jejich činnost? Vyvažují jeho „akademickou proslulost“ a obecně erudici, které se celý akademický svět tlemí na celé kolo! (ale potichu, víš jak to chodí) :(

Když neuspěl s akupunkturou coby náhražkou za anestézii při operacích, tak teď nám valí klíny do hlavy BUBUBU-covidem. No a co, že nemocnost raketově vzrůstá, to se přeci ČEKALO, když si pan VELKOAKADEMIK „koncepčně rozvolnil opatření“ nebo ne? Se ptám, KDE jsou ty statisíce mrtvých? A kam se poděly prozměnu kecy o „promoření“? ;) :D :D

Zelený mozek pana plukovníka je dobrý akorát na dělání zmatků, bordelu a paseky (to víš, armáda se na každém podepíše) a možná tak ještě na víš ty co, viď! ;) :D :D Přečti si tento odstavec: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Roman_Prymu­la#%C5%98editel_Fa­kultn%C3%AD_ne­mocnice_Hradec_Kr%C3%A1­lov%C3%A9 , abys pochopil to NEŠTĚSTÍ, které nám vládne. (a to je ještě DOST „učesaná“/publi­kovatelná verze o panu „odborníkovi“)

A fakt, že nechat zmizet prachy nebo že je někdo dobrý akademický HOCHŠTAPLER ještě z nikoho odborníka nedělá. Inu – člověk na pravém místě, no. :)

Takže to VYVAŽOVÁNÍ těch ostatních je jak vidíš NEZBYTNÉ, protože až na úplné laiky (u kterých je to pochopitelné) ho NIKDO nebere vážně a bez podpory „těch vzadu“ by se půl národa válelo z herr plukovníka smíchem. ;) :D

Kazatel

To jsou přece Svědkové Prymulovi.

A zrovna nekecají, ale dělají (asi technická pauzička).

Drap

Zde máš vysvětlení, sice podivné, ale vydané médii.
https://aeronet­.cz/news/video-desive-vystoupeni-romana-prymuly-v-televizi-se-stoickym-pohledem-a-skoro-bez-mrkani-oci-vyslalo-skryty-symbol-posledniho-soudu-9-andelu-boha-a-jejich-9-choru-podle-ortodoxni-bible/

Nejhodnejsi

To že tam stojí jak tupci není nic jiného než součást propagandy. Je třeba za každou cenu si tzv vymáhat držku na obrazovce aby se jejich xifty zakryli do šedé kůry mozkové ovčanů…
O prý Mukovi se hovořit jako Zahnutí ano.
Ještě že není z Vršovic nebo Žižkova.

zjentek

Aliene, tak jsem si to přečetl a je to zajímavé, opravdu. Já politické dění příliš nesleduji, takže jsem to o Prymulovi ani nevěděl. Tak teď už to vím. Ale více mě zaujalo, jak poslat link webu tak, aby se stránka zobrazila v její konkrétní části. To je třeba link v adrřádku doplnit ručně? Nebo jak? V aktuálním čase je mně to jasný, ale v aktuální části to robíš jak? (;

aliendrone

zjentek>>> V tomto konkrétním případě je to jednoduché, zkopíruješ jen příslušný odkaz z vrchní tabulky (Obsah). Polopaticky > klikneš PRAVÝM na odkaz (tedy na >>> 1.1 Ředitel Fakultní nemocnice Hradec Králové) v té tabulce a vybereš „kopírovat adresu odkazu“ a je to.

Jde o za určitých okolností i BEZ přímého linku (tedy pokud není odkaz) a to pomocí „id“ elementu (ovšem pokud je vůbec „id“ definováno, nelze odazovat na „cokoliv“)

Příklad otevři si http://www.law4u­.cz/cz/sluzby/ne­movitosti/kup­ni-smlouvy/
Když zaroluješ dolů, najdeš tam i odstavec „Daňové dopady“.
No a teď zkus tento odkaz: http://www.law4u­.cz/cz/sluzby/ne­movitosti/kup­ni-smlouvy/#danove-dopady
Už to chápeš? Element id je „danove-dopady“, křížek před elementem je povinnost a samotné id elementu zjistíš ze zdrojáku stránky. V tomto přípdě je to řádek:
<h2 id=„danove-dopady“>Daňové dopady</h2>
kdybys ho nemohl najít. ;) :D :D

zjentek

Hm tak to je celkem ízi, děkuji moc! Ta druhá možnost už tak easy není, ale díky tebe už teď znám jeden jediný způsob, jak využít zdrojový kód stránky (;

zjentek

No ale teď mě to zase doprčič zajímá! Tak v tom zdrojáku je číslování a když se budu držet tvého příkladu (daňové dopady) tak je tam číslo 188, mrkni na to prosím… pomůže mně snad to číslo příslušnej řádek snadno vyhledat? Nebo já nvm no… chcu prostě říct, že ten řádek ve zdrojáku FAKT NENAJDU, když ho budu hledat já a troufám si tvrdit, že ten samej problém bude mít i fůra dalších. Přece musí k tomu být nějaká pomůcka, ne? Co to číslo, jak o něm píši? Nebo prostě… já ti fakt nevim… nevíš ty? (; D; D;

Dobře, tak najedu na web/stránku, tam najdu část „daňové dopady“, chci ti poslat link tak, abys viděl daňové dopady a najedu na zdroják a tam PŘECE NEMŮŽU HLEDAT OČIMA ten řádek, to mně nikdo nepřesvědčí. Ty máš na to fintu, vím to, vím. (;

zjentek

Jako laika mě napadá hledat >> class = content a v tomto odstavci JET OČIMA všechno, co je MODRÝ! (; D;D; …ale taky to může být světlá výjimka zrovna týhletý stránky, žejo…

aliendrone

A vůbec! Ten ge0rge tu chybí, kdoví jak se to dá udělat dnes. To víš, já stará struktůůůra jsem dělal web když ještě bylo prudce moderní HTML 4! Nebudu se tu ztrapňovat nějakými předpotopními znalostmi. ;) :D :D

elkon

Marci, díky ze jediné kultivované souvětí.

zjentek

Hele, elkon, pusť si tadydlenc video, ať se dostaneš majinko do pohody >>> https://www.fa­cebook.com/su­perpremena/vi­deos/246433904­3866740/

zjentek

…A přidej laskavě takypříspěvek, když chceš urážet. Esisisišim, tak já vždy, když cíleně urazím, tak taky přidám normální příspěvek, bo nejsem sobec.

zjentek

Marci, tak ona nálebka ředitele už jaksi sama o sobě vybízí ve 21. století k nečinnosti, že ano. Ach Bože, smiluj se nad generacemi příštími! Tyhle ještě zachrání zlaté padáky, ale co bude po nich?