Tloster

K čemu slouží zabezpečovací jednotky (601.skss)?

Nejlepší odpověď
seraphico

"Úkolem střediska velení a zabezpečení je komplexní zabezpečení činnosti 601.skss jak v mírových podmínkách v posádce, tak v bojových podmínkách zahraničních operací.

Mezi hlavní úkoly patří zabezpečení spojení a dále logistické a zdravotnické zabezpečení 601.skss.

V rámci logistického zabezpečení se jedná o zajištění stravování pro posádku Prostějov, plnění přepravních úkolů, opravy a údržbu techniky a zbraní a v neposlední řadě o skladové hospodářství.

V zahraničních operacích nebo v rámci odborných taktických cvičení 601.skss zabezpečuje toto středisko výstavbu základny speciálních sil, její chod a ostrahu.

Kromě výše uvedených úkolů středisko organizuje výcvik svých příslušníků v souladu s programy přípravy, zabezpečuje a účastní se výcviku ostatních jednotek 601.skss.

V neposlední řadě se jednotka významnou měrou prezentuje na veřejnosti i u útvaru zabezpečením společenských a kulturních akcí, festivalů postižené mládeže a jiných příležitostí."

Zdroj: http://www.601skss­.cz/SPECIALNI/VYC­VIK/logistika/lo­gistika.html

Další odpovědi
elkon

Pouze tři vteřiny stačily: http://www.601skss­.cz/
Jen nebýt líný…

Tloster

Akorát tam se píše pouze o bojové části což jsem zjistil před vložením dotazu

elkon

Nauč se hledat.