22aa

K čemu slouží funkce sluchátek na samsung e1200r když to nemá ani rádio?

Dobrý den.
Mám problém.
Mám mobil které má rádio s5230 to je v pořádku ale samsung e1200r nemá ani funkci rádia ani mp3 ani midi jdou mi tam jenom 50 let staré systémové soubory. Poradíte v jakém modelu je rádio či mp3 nebo kde to najít?
Existuje i e1200 bez písmene r. Prosím které z 2 modelů má alespon rádio?
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
nyjono

Přece k tomu, abys mohla ve sluchátkách slyšet co ti říká ten, s kým si telefonuješ.
Pokud chceš v telefonu radio, potřebuješ nějaký novější model.

aliendrone

Proboha – kde na tyhle věci chodíš? Minule to byla myslím PS1 nebo jaká vykopávka, teď nějaký výprodej co našli při velkém úklidu zapomenuté někde v temném koutě vzadu? ;) :D :D

Tyhle typy telefonů mají sluchátka, která slouží jako handsfree. :)

Dochy

E1200 je „obyč“ mobil se slušnou výdrží a spolehlivostí. Pokud chceš rádio a televizi, najdi si jiný za trochu jinou cenu. Pravděpodobně Ti pak nevydrží nabitý 2–3 týdny jako mně, ale s trochou štěstí 2 dny (když tu TV necháš vypnutou). Sluchátka jsou kupodivu dobrá na telefonování.
Písmeno na konci udává revizi (verzi). R má tuším trochu vyladěné některé chyby, které jsem pozoroval v M