annas

K čemu se vztahují a co znamená tvrzení Kniha sedmi pečetěmi uzavřená?

Nejlepší odpověď
vagra

Jde o knihu, kterou podle bible napsal Jahve a do které jsou zaznamenána jména všech lidí, co jich na světě kdy bylo a bude. a navíc je zapečetěna sedmi pečetěmi Ví o ní, ač jí nikdy neviděl Mojžíš a všichni jeho nástupci, apoštol Jan ji zhlédl ve vidění.
Byla to kniha života, nedostupná, neproniknutelná. A právě sedm pečetí bylo znamením její nepřístupnosti, absolutní tajnosti.

Zdroj: http://www.uni­um.cz/materia­ly/0/0/bible-novy-zakon-m21000-p1.html?ref=ne­dosel_email