barunka4202

k čemu lze použít led?

Nemyslím jen kostičky, které se dávají do nápojů, ale i led, který je třeba na kluzištích nebo jinde.

Nejlepší odpověď
quentos

Pochybuju, že by vám přebýval led na kluzišti a vy přemýšlela, co s ním. Takže zbývá jediná možnost: jedná se o domácí úkol. Ty my tady za nikoho neděláme.

Další odpovědi
dr.luha

Uschovat ho ve sklepě a v létě použít do ekoledničky.

Lamalam

Led na kluzištích se dá využít třeba pro bruslení nebo hokej.

led

Na odpovedanie na vaše otázky… 🙂

Ale teraz vážnejšie, ľad možno použiť na ochladzovanie, uschovanie potravín, udržanie napríklad dusíka v kvapalnom stave, ale aj k prirodzenej výrobe neškodlivého dymu na diskotékach, koncertoch…

Lamalam

led > udržanie napríklad dusíka v kvapalnom stave?