dust8

K čemu by měl člověk schraňovat všechny zápočtové listy, když finan. úřad či okr. správa soc. zabez. stejně vše eviduje?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pro účely odchodu do důchodu se schraňování všech zápočtových listů opravdu vyplatí. Ne všichni zaměstnavatelé totiž plní svou povinnost a nezasílají je tam, kde mají. Pro mně to byly docela nervy, protože jsem taky neměl všechny, ale nakonec se vše dohledalo.