dust8

Jste spokojeni se svou rolí v této společnosti? Jaká je vaše úloha?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já jsem už svou roli ve společnosti odehrál a nyní jsem emeritní herec bez angažmá. Díkybohu, už si od té šaškárny můžu odpočinout a tak mi to vyhovuje.

Další odpovědi
marci1

Moje úloha je stejná jako u jiných osob žijících v této společnosti a rodině. Rodina je základ státu a proto my ženy máme velkou spoustu rolí: babička, maminka, manželka, dcera, sestra, vnučka, neteř, sestřenice, teta … a už mě prozatím žádná jiná nenapadá. 🙂

Rokio

Ano, jsem spokojen se svojí rolí ve společnosti.

Jsem investor, prodávám moderní umění, uživatelé internetu mohou chodit na můj blog a také se snažím a pracují na tom, aby moje rodina byla jednou bohatá a mamka měla vlastní byt, nebo dům.

FlAsh_7

Jsem student…budoucnost státu.
Uchovávám a držím staré mince/bankovky a známky…jsem tudíž uchovavatelem hodnoty a defakto investorem(mince aj. můžu prodat a investice se mi vrátí)
A jinak samozřejmně rodinné úlohy…

aliendrone

Nad svojí „rolí ve společnosti“ se vůbec nezamýšlím, protože je to téma někde až za „stabilitou muflonů v Čechách“ či „nesmrtelnost chrousta“. ;) :D

Občas ale sním, jaké by to bylo NEBÝT aliendrone. Nezřídka mi to ve fantazii připadá, jako ráj na Zemi nebo tak něco. Pak se probudím a vyndám ruku z nočníku. ;) :D

Henry1660

Zatím ne.

Drap

Beru to tak, jak to přichází. Někdy je lépe, jindy hůř.

anonym

Má role ve společnosti je hrát privátní představení pro svého syna, dceru, manželku a několik nejbližších. Vzdal jsem se ambicí jednoho človíčka co mění svět jednoduše proto, že když uz už jsem za sebou nějaký viditelný otisk zanechal, nějak jsem z toho vůbec neměl radost a jen jsem v důsledku toho chtěl zanechat otisk větší … k čemu to pak je, když z toho není žádná radost a jen vás to žene ničit se víc a trávit víc času zavřenej v dílně nebo sám u počítače. K čemu to nakonec je ? Jsem spokojen se svou rolí otce a ta mne zatím skutečně naplňuje a jako jediná mi zatím dopřála skutečný pocit radosti, což se o žádných mých jiných ambicích ať už splněných či nikoliv říci nedá.

Ametyst

Marci1: Rodina je základ státu, proto státy podporují gaye a lesbičky, které se nemnoží. 🙂

Pepa25

To by mě vážne zajímalo, jak „podporuje“. Že nerožene jejich průvod policií s ostrými?

Kepler

🙂 Neboj, imigranti a cikáni to zdatně vyrovnávají…

aliendrone

+1