Avatar uživatele
dust8

Jste spokojeni se svou rolí v této společnosti? Jaká je vaše úloha?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, Henry1660, aliendrone před 1700 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem už svou roli ve společnosti odehrál a nyní jsem emeritní herec bez angažmá. Díkybohu, už si od té šaškárny můžu odpočinout a tak mi to vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Moje úloha je stejná jako u jiných osob žijících v této společnosti a rodině. Rodina je základ státu a proto my ženy máme velkou spoustu rolí: babička, maminka, manželka, dcera, sestra, vnučka, neteř, sestřenice, teta … a už mě prozatím žádná jiná nenapadá. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Ano, jsem spokojen se svojí rolí ve společnosti.

Jsem investor, prodávám moderní umění, uživatelé internetu mohou chodit na můj blog a také se snažím a pracují na tom, aby moje rodina byla jednou bohatá a mamka měla vlastní byt, nebo dům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FlAsh_7

Jsem student…budoucnost státu.
Uchovávám a držím staré mince/bankovky a známky…jsem tudíž uchovavatelem hodnoty a defakto investorem(mince aj. můžu prodat a investice se mi vrátí)
A jinak samozřejmně rodinné úlohy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nad svojí „rolí ve společnosti“ se vůbec nezamýšlím, protože je to téma někde až za „stabilitou muflonů v Čechách“ či „nesmrtelnost chrousta“. ;) :D

Občas ale sním, jaké by to bylo NEBÝT aliendrone. Nezřídka mi to ve fantazii připadá, jako ráj na Zemi nebo tak něco. Pak se probudím a vyndám ruku z nočníku. ;) :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Henry1660

Zatím ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Beru to tak, jak to přichází. Někdy je lépe, jindy hůř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Má role ve společnosti je hrát privátní představení pro svého syna, dceru, manželku a několik nejbližších. Vzdal jsem se ambicí jednoho človíčka co mění svět jednoduše proto, že když uz už jsem za sebou nějaký viditelný otisk zanechal, nějak jsem z toho vůbec neměl radost a jen jsem v důsledku toho chtěl zanechat otisk větší … k čemu to pak je, když z toho není žádná radost a jen vás to žene ničit se víc a trávit víc času zavřenej v dílně nebo sám u počítače. K čemu to nakonec je ? Jsem spokojen se svou rolí otce a ta mne zatím skutečně naplňuje a jako jediná mi zatím dopřála skutečný pocit radosti, což se o žádných mých jiných ambicích ať už splněných či nikoliv říci nedá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Marci1: Rodina je základ státu, proto státy podporují gaye a lesbičky, které se nemnoží. 🙂

před 1700 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

To by mě vážne zajímalo, jak „podporuje“. Že nerožene jejich průvod policií s ostrými?

před 1698 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

🙂 Neboj, imigranti a cikáni to zdatně vyrovnávají…

před 1699 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

+1

před 1699 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek