kurec

Jste si jisti že na této planetě všeumělové ještě neumřeli?

Všeuměl – člověk co umí vše

Odpovědi
marci1

Určitě nevymřeli. Ti opravdoví. Bohužel narůstá počet „všeumělů-Brouků Pytlíků“,
kteří si myslí, že všechno ví, všemu rozumí, vše umí a jsou ze všech nej! .-))

Rokio

Žádný člověk neumí všechno. Ani Leonardo da Vinci neuměl úplně všechno, a to byl renesančním člověkem a byl extrémně inteligentním.

Zde uvádím seznam lidí, kteří toho umí opravdu hodně a jsou velmi inteligentními:
https://cs.iq-test24.com/clanky-o-iq/nejchytrejsi-lide-sveta.html
zdroj: cs.iq-test24.com

poznámka: Někteří lidé z toho seznamu možná už nežijí.

ivzez

Téměř jista, věřím, že nevymřeli.

Rokio, co ti říká pojem všeuměl?

led

Človek ktorý vie všetko je nezmysel. ale sú ľudia ovládajúci viac remesiel, majú schopnosť improvizovať, jednoducho dokážu aj „z popola upliesť lano“.

Rokio

ivzez: Všeuměl je podle mě člověk, který toho hodně umí a logicky je i velmi inteligentní. Jinak nikdo neumí úplně všechno. Takový člověk zkrátka není.