jirka F

Jste rádi že ve dne už můžem chodit v krátkém rukávě?

Já jsem rád sice je to extrém ale mně vyhovuje. Něco podobného se tuším dělo v roce 2012 kdy jsem byl na táboře.

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano. Při nejlepším mám ale nad tím mikinu. Jenom v tričku jsem tento rok ještě nebyl.

Další odpovědi
zjentek

Mně na zahradě kvetou šeříky, mimo jiné, takže rád moc nejsem, vzhledem k tomu, že začal duben. Ptáci pomalu blbnou s mladejma a až zas někdy v půli dubna a ke květnu klasicky přijdou mrazíky, ráno, tak to všechno pomře, fauna, i flora. Děkuju.

Kelt

V práci mám 2 trička s dlouhým rukávem a 3 trička s krátkým rukávem a protože to vybírám náhodně na každý den jedno tričko, je to pravděpodobnos­t 0,6.

Drap

Pokud si dobře pamatuji, tak chodit v krátkém rukávu nám nikdy ikdo doposud nezakazoval. Záleželo vždy en na nás.

Filip84

Venku je 13°C. Jestli v 13°C chodíš v krátkým rukávu, tak to budeme mít od Tebe brzo pokoj. Konečně! 😈👌

jirka F

Zjentek: Ale aby byl mráz tak aby bylo –7 pod nulou to né.

jirka F

Rokio: Souhlasím také tak chodím ne doslova v krátkém ale mám přesto bundu nebo mikinu.