poa.li

Jste nespokojení? Jaké jsou důvody?

Děkuji…

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nejsem.

Další odpovědi
quentos

Jistě. Dokud na tomto světě bude vládnout nespravedlnost a svině se budou mít nejlíp na úkor poctivých lidí, budu nespokojený.

Drap

Ne, nejsem nespokojený.

marci1

Ne, jsem spokojená. Lidé by byli šťastnější, pokud by byli se svým životem spokojeni. Jak se říká: „Pokud se nejedná o život …“ 🙂
A mimochodem, kdo se směje, místo aby zuřil, je vždycky silnější a spokojenější. 🙂

hapiky

Nespokojených je mnoho na naše politiky, ať už vládní nebo regionální.

Kelt

Jistě mohu být s tímto stavem spokojen i nespokojen. Je to moje volba a moje rozhodnutí. Vážím si toho, co mám. Pokud má někdo víc, tak mu nezávidím. Co mám, to je moje a nikdo mi to nevezme. Nemyslím hmotné věci. Například mohu být nespokojený, že nemám auto ale má to i výhody. A tak bych mohl pokračovat.
Absolutní spokojenost stejně neexistuje.