_Bůh_

Jste nepřátelé písmena Z?

Cyklus Novinky z rusského blázince. Režisér Karen Šachnazarov: k protivníkům (písmene Z) budeme nemilosrdní: musejí velmi vážně počítat s koncentračními tábory, převýchovou a sterilizací. https://t.co/ur­bjqLJWHu

Odpovědi
Disraeli

Sakásat toto písmeno všude na světě. Kašdý, kdo by toto písmeno poušíval, by měl být nekompromisně odsousen jako komplic Ruska (nejen Kyjevem a podle pána Selenskýho) a shledán vinným s podporování ruské agrese.
Taksvané „Zet“ je horší než nacistický symbol. Je to Satanův snak, symbol smrti.

paul1

Dá se říct, že v některých případech se mi hnusí.

da ny

Příspěvek není odpovědí, snad úvahou :)
Tohle je fakt výplod choré mysli ;D
Všude kolem vládnou, zviditelňují se„psychopaté“, fanatici i rektální aloinisté (na V, Z, S i J), tak snad bude brzy lépe ….

Co se týká písmene „zet“, nevadí mi, není to jen zmar, ale také začáte (nový, lepší) ;D

Ale tohle mne „zaujalo“ (komentář):
@mdorazin
„Rusko musí byť poslané na úplné dno. Ekonomické, vojenské… Kým bude, nebude šanca na normálny život v Európe.“

Nedávno mi „hapíky“, do diskuze napsal, že Rusko, jako národ (ani virus psala jsem ) přece nechce nikdo zadupat do země, zničit (protoře s námi jsou a budou, musíme se naučit s nimi žít)…. On horlil v otázce „jen“, proti Putinovi. Odpověděla jsem, že společností se šíří nenávist vůči ruskému národu a nejen to.
Proč tolik agrese (která plodí další agresi) a v kom vyvolává ruská zmrzlina, vejce, ruští sportovi, ruští umělc. ČÍM plodí agresi Čajkovský aj. A pak čtu tento hnus (komentář)….. Nemám ráda žádnou agresi, žádné násilí, nikde, na žádném konci světa, v žádné zemi, svazku, rodině. Nemám ráda psychopaty,
Tohle plodí zmar, takto selhává politika, takto přichází války, oběti válek (i ekonomické). Takto vzniká násilí. Lidstvu by prospěla změna. Každý má začít sám u sebe ;D
A takto přichází začarovaný kruh, případná „odveta/odměna“.

Drap

Nediv se, hapíky a neni tady sám zřejmě podlehl jako mnozí propagandě naší vlády. Vše Ruské je špatné, nejlépe s nimi válčit atd. Je to jen pouhé vymývání mozku. Smutné je že i od kandidáta na prezidenta jsem slyšel, jak navrhuje poslat atomovku na Moskvu. Takto se přece žádný problém vyřešit nedá a diplomacie se takto nevede. S druhou stranou je třeba jednat vždy jako s rovnocenným partnerem, i když se nám třeba nelíbí. Takovéto progresivní postupy a pokud možno vše řešit silou, nikdy nic dobrého nepřinesly. Hapíky podléhá masaáži z venčí a názor má vytvořený médii. Nevím zda nechce, nebo neumí pochopit dost dobře realitu. Dokonce bych se vsadil, že s mnoha Rusy se v životě nesetkal.

hapiky

Drap: hapiky nepodléhá žádné masáži, na to se můžeš spolehnout. Až ty pochopíš kdo je agresor, kvůli kterému umírají tisíce lidí, tisíce zraněných, mrzáků, sirotků…
Putin JE šílenec, tak to vem konečně na zřetel. Stejně jako Hitler zblbnul Němce, stejně Putin zblbnul Rusy. I když i části za to můžou sami, jsou spíše k politování.

da ny

hapiky, Putin je Putin :(
Stejně nebezpečné je „šílenství“ zasévané do úrodné půdy velké části naší společnosti :/ To pravé nebezpečí může mít dopady ještě horší i nenávratné.
Vystřízlivění chce svůj čas.