Taylor123

Jste hrdí na svou zemi?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, jsem hrdý na „svou“ zemi 8×24 m (zahrádku).

Další odpovědi
dudu

Ano, ovšem na některé jedince a většinu politiků už méně nebo vůbec.

Rokio

Ano, jsem. Česká republika má mnoho kladů, které převyšují nad jejími nedostatky. V ČR je např. hodně přírody, relativně čistý vzduch, nižší rozdíly mezi bohatými a chudými, hodně kultury a má i další přednosti. Jak už jsem psal, tak Česko má i své nedostatky, které ale nejsou tak markantní, a proto JSEM HRDÝ, že ŽIJI V ČESKÉ REPUBLICE.

zjentek

No, je fakt, že letos už musím přihnojit, ale jinak se dá říct, že jo, ujde to.

Drap

Ano jsem. Je však řada věcí v naší zemi, za které se musí slušný člověk stydět.

anonym

Nejsem.
Za komunistů jsem také nebyl, ale v dnešní době je to ještě horší.Jedna třetina věcí je zničena (pokud beru ornou půdu a jinou zemědělskou kulturu), další třetina je rozprodána zahraničním firmám a poslední třetinu devastují naši milionáři (miliardáři), viz Bakala a OKD.
Český výrobek neexistuje a český národ z hesla ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY se zhloupnutím ze zahraničních firem předělává na jednu z NEJLACINĚJŠÍCH MONTOVEN V EU.

střevo

za komoušů vůbec,ale teď už trochu jó