Ler Justin

Jsou ženy spíš na zadky, nebo břišáky?

Jsem muž a nejsem moc na prsa. Každá žena je jiná, ale zajímá mě, na co jsou. Na zadky to asi nebude, i když některé budou, ale není to to samé jako u mužů.

Odpovědi
zjentek

Ženy chtějí být spíše dobře zabezpečené a proto v konzumním světě je často najdeš ve spojitostech s hajzlíkama, kteří to hrají/umí přes prachy a jsou jimi docela posedlí, ovšem v jiných světech, než je ten konzumní, za jiné éry můžeš ženy více spatřit více se skutečnými muži, anebo alespoň silnými chlapy. Děkuju.

da ny

Myslím si (a vím), že většině je obojí, někde u zadele.....
😉
Ženy chtějí a potřebují něco jiného, než věci pomíjivé a bezvýznamné (zadek povadne a z buchet je brzy pivní nebo jiný sud).

Nebo snad muže zajímají jen vychrtlé blondýny, 90 – 60 – 90, sexbomby, poslušné, oddané, bez vlastního názoru a pokud možno, vypatlané?

cappuccino

Spis na ruce a oci:)

paul1

Znal jsem pár žen, co byly na boty. Tím myslím hlavně jejich čistotu a vyleštěnost.