zjentek

Jsou všechny ženy jen oběti?

Dnes jsem spatřil borce vystupujícího z Maserati a bylo jasně patrné, že sám si přesně vybere, kterou míti bude a kterou mít nikdy nebude.

Nejlepší odpověď
marci1

Možná spíše bude oběť ten borec, když si ho „uloví“ peněz a majetku chtivá ladná zlatokopka, po tom co zahlédne ono Maserati! 😄

Další odpovědi
Rokio

Ne. Existují i dominantní ženy. I mezi něžným pohlavím jsou agresorky, a dokonce může být žena i parafilikem.

Filip84

A o co, jako, jde? Závidíš? 🙄

Frajer pozve slečnu někde na večeři za dva litry, koupí flašku lahve vína za další dva litry, zaplatí hotelový pokoj za pět litrů, pak se seznámí více intimně, a pak jí dá nějaký „dýško“, co já vím, taky pět litrů, „na šatičky“. A spokojeni jsou oba.

Jen určitý typ holek má o takové „povyražení“ zájem a určitý typ holek by si, zase, o něj ani krumpáč neopřelo. Jako u všech a se vším. 🙄

Ametyst

Nejsou.

Drap

Ne

elkon

Zase zbytečné bláboly.

da ny

Ne.
Proč by měly být?
Ono záleží na tom, oč „Maseratimu“ jde…, zda o čárku na futro nebo o partnerku 😉
I ženy to mají tak, že se napijí z pohárku, který vzápětí odhodí 😉
Pak jde jen o sexuální hrátky.
I když si přesně vybere, kterou „bude kterou mít nikdy nebude.“,
rozhodnutí je na ženách.
Znám spousty těch (a měla jsem to tak), které „kvality“ jeho Maserati, nijak neuchvátí…
A když, po pár týdnech, měsících jeho nekvalitní/ne­vyhovující majitel dostane kopačky
aniž by si „vrznul“ 😛
A se zlatou klíckou, ho pošle (hned nebo za čas) do háje…

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Marci tento borec fakt nevypadal, že by se k jedné vracel více než třikrát 🤷‍♂️😉

Mě trošinku uráželo, že zjevně (dle zjevu) může mít, na co si jen ukáže prstem… Ach, ty baby… Život není spravedlivý 🤦‍♂️😕

zjentek

Quentosi, JAK VÍŠ?! 😄🤤🤭