TLW

Jsou v Londýně hotely F1 ? Máte s nimi zkušenost ? Nebo jaké je ještě levné ubytování v Londýně? Děkuji

Londýn a ubytování

Odpovědi
gnosis

ja bydlel v hyde park hostelu, 7,50 liber – 230 korun na noc stoji nejvetsi pokoje (myslim 12 lidi), my byli v 5 lidech v 8 luzkovem za 300, meli jsme 3 cizi lidi (vsichni v pohode, slivka jim chutnala). ale pocitej s vratnou zalohou 10 – 15 liber, presne nevim. pokoje nejsou klimatizovane, takze na noc lehce otevrit okno. muzes si i vybrat primo pokoj urceny jen zenam, za nakou libru navic.

primo vedle hydeparku, 5 minut na oxford street. neskutecne umisteni, bomba cena, k pamatkam jen par kroku (minut) pesky. koupelny, pokoje, kuchyne ciste, na recepci net, pokoje zamcene na elektronickou kartu. a potkas par zajimavych lidi z celeho sveta:)

hned jak vejdes – nelekni se, v recepci sedeli arabove, ale my ani znami nemeli jediny problem, na recepci mas i trezor na penize/cennosti. ale pribal si spunty do usi – ne vsichni chodi spat ve stejnou dobu.

rezervace a info:
http://www.tra­velstay.com/pa­ges/HydeParkHos­tel.htm

tom004

Já nevím,jestli jsou v Londýně,měli by,ale v Paříži jsem je využil několikrát.Má zkušenost,lev­né,čisté,auto­matický provoz na kartu,v ceně snídaně,v dosahu služby.celkem pohoda.

OlinaD

Hotely F1 v Londýně jsou, kvalita totožná s těmi pařížskými.
Další alternativou jsou různé hostely, ale ty bývají často v nic moc kvalitě a člověk musí mít spíš štěstí. Takže F1 bych viděla jako jasnou volbu.

Zdroj: http://www.ho­telformule1.com/gb/bo­oking/hotels-list.shtml