marťa382

Jsou v Chorvatsku nějaké velké supermarkety?

Myslím třeba Tesco, nebo tak. Jestli tam nejsou jenom nějaké místní obchůdky. Pokud jste někdo byli ve městě Sveti Filip i Jakov, můžete mi dát tip na konkrétní obchod. Děkuji :)
Doplňuji:
Děda Loudek: Děkuji za radu navíc :) :)

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Možnosti nákupů jsou všude srovnatelné. V okolí najdeš vše, čeho žádáš, zajeď třeba do nedalekého Zadaru, ale uspěješ i jinde.
Mimochodem chválím tvé rozhodnutí pro tuto lokalitu, není tam takový blázinec, jako v těch nejvyhledávaněj­ších, přesto vůbec o nic nepřijdeš. Nezapomeň si vzít koupací botky, pláže jsou tam převážně kamínkovité.

Další odpovědi
muhamed

Na Hvaru je supermarket Mall, ten bude asi v kazdem vetsim meste.

Larissa

Ano, byla jsem sice na ostrově Pak, ale i na Makarské -všude byly!

marťa382

Děda Louda: Moc se omlouvám za zkomolenou přezdívku! Omlouvám se!