agentpv

Jsou tyto věty podobné: „I'll go there with your tomorrow. I'll go there along tomorrow.“ ?

Překlad: Zítra tam půjdu (spolu) s vámi. (kontext kamarádi objevili novou hospodu … )
nejsem přes 20 let studentem = není to domácí úkol !!

Nejlepší odpověď
quentos

První verze zřejmě měla být with *you…

„jít někam s někým“ se překládá pomocí slovesa come. Takže druhá verze by byla „I'll come (along) with you.“ (Prosté „pojď“ se rovněž překládá pomocí „come“ = směrem k mluvčímu: pojď nejprve ke mně a pak spolu někam půjdeme).

Zde https://www.qu­ora.com/What-is-the-difference-between-along-with-and-with to zajímavě vysvětlují pomocí „odpovědnosti“:

„I'll go there with you.“ = na svůj návrh/zodpovědnost
„I'll come along with you“ na tvůj návrh/zodpovědnost