Rokio

Jsou pásy cudnosti spíše pro ženy, nebo pro muže?

Pro které pohlaví jsou primárně určené?

Odpovědi
elkon

Tebe to nemusí zajímat, stejně nevíš proč bys to použil.

Filip84

Vyrábí se pro obě, ale mužských klícek se vyrobí násobně více.

Je to dáno tím, že „cuckold´s“ a různých sub mužů je více, než sub žen. Ne každý sub muž nebo žena nosí pás cudnosti. Ženský pás cudnosti je komplikovanější na výrobu, a tedy i dražší.

Vypadá, zhruba, takto: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcT5kuHAU9d28Ou­NAEZt4VBSD8gpm7m­tRJjYEwkDDjsnBg&s

Je k tomu velké příslušenství: různá anální i vaginální dilda / kolíky. Kovová podprsenka, pouta na ruce, nohy, stehna, aby nemohla frajerka pořádně roztáhnout hnáty, a pak se k „něčemu“ dostat. Kovový obojek. Různé.

Něco podobného se vyrábí i pro muže, ale, buďto, tomu čouhá „trubka“ ven, do který se vsune pták (může mít penis plug), nebo to má „trubku“ na ptáka uvnitř. Příslušenství je (až na speciální vaginální dilda 😅) shodné.

Jde však o to, že tento typ není, řekněme, většinovým pásem cudnosti pro muže; většina kupuje nějakou klícku, jakou: najdi si to, už jsem tu dával odkazů XX. Tady ty „postroje“ jsou několikanásobně dražší. Ale zato v nich, prakticky, vůbec nejde podvádět. 😅